Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kāpēc tiek slēpta patiesība? Sieva pie Šūmahera nelaiž klāt teju nevienu 9

Sporta zvaigznes
12. novembrī 14:19 2019. gada 12. novembrī 14:19
Jauns.lv
Mihaēla Šūmahera bijušais menedžeris nācis klajā ar ļoti neparastiem apgalvojumiem. Viņš uzskata, ka slavenā sportista sieva Korīna slēpj patiesību par F1 leģendas veselības stāvokli, vēsta "Daily Mail".

Septiņkārtējais pasaules čempions 2013.gadā slēpojot guva teju fatālu smadzeņu traumu un kopš tā laika uzturas savās mājās Šveicē, kur par viņu rūpējas sieva un divi bērni – 22 gadus vecā Džīna-Mērija un 20 gadus vecais dēls Miks.

Korīna ar dēlu Miku 2019. gadā. (Foto: imago images/Hartenfelser/Scanpix)

Šūmahera bijušais menedžeris un draugs Villijs Vēbers pēc aizlieguma satikties ar sportistu tagad apgalvo, ka Korīna baidās, ka patiesība nāks gaismā. Vācu dokumentālajā filmā Vēbers sacījis:

"Es zinu, ka Mihaēls ir smagi traumēts, bet diemžēl es nezinu, kāds ir viņa progress. Es gribētu zināt kā viņam klājas, paspiest roku vai noglāsīt viņa seju. Taču diemžēl Korīna to aizliedz."

"Varbūt viņa baidās, ka es ieraudzīšu, kas notiek un publiski izpaudīšu patiesību. Es tiešām ticu, ka Mihaēls izveseļosies, jo es zinu, ka viņš ir cīnītājs. Ja iespēja pastāv, tad viņš to izmantos. Tās nevar būt beigas. Es lūdzu par viņu un esmu pārliecināts, ka mēs viņu vēl redzēsim."

Pagājuši jau seši gadi kopš traģiskā nelaimes gadījuma, kad sportists guva vairākas galvas traumas. Kopš liktenīgā notikuma viņš vairs nav redzēts un sabiedrība turpina spekulēt par viņa veselības stāvokli.

Villijs Vēbers ar Šūmaheru 2009. gadā. (Foto: AFP/Scanpix)

F1 leģenda pēc negadījuma trīs mēnešus pavadīja medicīniski izaisītā komā un kopš tā laika tiek cieši uzraudzīts. Pēdējā informācija par sportistu parādījās septembrī, kad viņš nogādāts Parīzes slimnīcā, lai veiktu cilmes šūnu transplantāciju iekaisuma mazināšanai.

Kāds slimnīcas darbinieks teicis, ka sportists bijis pie samaņas. Francijas laikraksts iepriekš ziņojis, ka Šūmaheru slimnīcā apciemojis bijušais Ferrari boss Žans Tods, pavadot pie viņa 45 minūtes.

Kopš 2014.gada septembra par Šūmaheru viņa mājā Šveicē nemitīgi rūpējas dažādi speciālisti. Sportistu apciemojot tikai tuvākie draugi un neviens no viņiem nav izpaudis leģendas veselības stāvokli.

Mihaēls Šūmahers ar sievu Korīnu. (Foto: imago/HJS/Scanpix)

Slimnīcā Šūmaheru parasti reģistrējot ar svešu vārdu. Katrā slimnīcas apmeklējuma reizē viņu pavadot vismaz desmit miesassargi, vēstījuši Francijas laikraksti.

Profesors, kurš ārstē sporta leģendu, informāciju par ārstēšanas metodēm neizpauž medicīniskās konfidencialitātes dēļ.

Saistītās ziņas

Mihaēls Šūmahers savu 50. dzimšanas dienu izrādās nosvinējis tālu no mājām Šveicē 21
Mihaels Šūmahers nestaigā un pat ar ārsta palīdzību nespēj nostāvēt kājās 27
Mihaēls Šūmahers vienmēr būs visu laiku labākais F-1 pilots, uzskata Hamiltons 12

Citi šobrīd lasa

Liktenīga avārija, kas atstāja sekas uz visu mūžu: 33 gadus vecā Linda ik dienu cīnās ar stiprām sāpēm
Kažoki un milzīgas dūnu jakas joprojām ir modē. Ziemas sezonas stila parāde
"Par to noskūšanu man piedāvā tūkstošiem dolāru" - ārkārtīgi garu matu īpašniece atklāti par matu fetišistiem
Skatīt visus komentārus

Семья Заворотнюк вышла на связь с поклонниками и рассказала о тех, кто поддерживает актрису

Ким Кардашьян показала всех четверых детей на рождественской открытке