"Kurbads" nonāk vienas uzvaras attālumā no OHL fināla
"Kurbads" hokejisti līksmo par pērnās sezonas čempiontitulu.
2019. gada 9. marts, 21:27

Čempioni "Kurbads" sestdien nonāca vairs tikai vienas uzvaras attālumā no "Optibet" Hokeja līgas (OHL) fināla.

OHL pusfināla trešajā mačā "Kurbads" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) uzvarēja pagājušās sezonas vicečempioni "Zemgale"/LLU, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-0.

Jelgavas komandai šī spēle sākās veiksmīgi, jo mājiniekus 20.minūtē vadībā izvirzīja Artūrs Homjakovs. Šāds rezultāts saglabājās līdz pat trešās trešdaļas sākumam, kuram 47.minūtē neizšķirtu panāca Lauris Rancevs. Savukārt 56.minūtē pieredzējušais Mārtiņš Cipulis panāca 2:1 "Kurbads" labā, bet pamatlaika noslēgumā "Zemgale"/LLU tā arī nespēja atspēlēties.

Šīs sērijas nākamā spēle, kas var būt arī noslēdzošā, notiks pirmdien turpat Jelgavā.

Tikmēr otrā pusfināla sērijā regulārā čempionāta uzvarētāja "Mogo" ir vadībā ar 2-0 pret "Prizmu".

OHL regulārā čempionāta kopvērtējumā uzvarēja "Mogo", otrie bija "Kurbads" hokejisti, trešo vietu ieņēma "Zemgale"/LLU, bet ceturtā bija "Prizma". Šīs četras vienības nodrošināja iespēju sacensties pusfinālā.

Aiz pirmā četrinieka sekoja "Liepāja", Hokeja skola "Rīga" un "Lido", kurām "play-off" gāja secen.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīja sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā "Kurbads" sērijā ar 4-0 uzvarēja "Zemgale"/LLU vienību.