Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Atklāts pasaules skaistākās sievietes noslēpums 2

Skaistums
2019. gada 7. novembrī 14:29 2019. gada 7. novembrī 14:29
  Jauns.lv
Slavenību stilists un vizāžists Patriks Ta atklājis paņēmienus, kurus viņš izmanto meikapa uzklāšanai supermodelei Bellai Hadidai, kura šogad atzīta par pasaules skaistāko sievieti.

Video, kurā viņš demonstrē visu meikapa uzklāšanas procesu, parādījies “YouTube”.

Pēc meistara vārdiem, konturēšana pirms tonālā krēma uzklāšanas esot pamats tam, lai izveidotu dabisku sejas dziļumu, bet sārtuma uzklāšana uz plakstiņiem veido plūstošu pāreju starp acu un sejas meikapu.

“Es neciešu, kad uz sejas ir pārāk daudz dažādas krāsas un ir pamanāma starpība starp kontūru, tonālo krēmu un bāzi,” sacījis stilists. Tāpat pēc bāzes uzlikšanas viņš rekomendē izmantot rozā krāsas bronzeri, lai uz sejas radītu dabiska iedeguma toni. 

Bella Hadida atzīta par pasaules skaistāko sievieti. (Foto: AFP/Scanpix)

Vizāžists pastāstījis, ka savas karjeras sākumā tēlu veidojis sākot ar uzacīm, bet tagad dod priekšroku tās ieveidot beigās. Pēc viņa domām, tā tiek panākts pēc iespējas dabiskās un vieglāks meikaps.

Tāpat viņš krāso un izķemmē uzacis no augšas uz leju, stāvot virs klienta galvas un atzīst, ka cenšas tās neizraustīt ar pinceti. Lai lūpas izskatītos lielākas, tiek iezīmēta kontūra, bet pēc tam uzkrāsota krēma bāzes lūpukrāsa. Ja kliente vēlas vakara meikapu, uz apakšējās lūpas tiek pievienots spīdums.

Oktobrī palestīniešu izcelsmes amerikāņu supermodeles izskats atzīts par ideālu. Londonas kosmētiskās un plastiskās ķirurģijas centra ārsti norādījuši, ka 23 gadus vecās Bellas sejas proporcija pēc zelta griezuma ir par 94,35 procentiem tuvu ideālam. 

Citi šobrīd lasa

Zināms, ar ko tad sākās hercogieņu Meganas un Ketrīnas ķildas un nesaskaņas 4
Pārgalvīgā izklaidē dzīvību zaudē Austrālijas olimpiskā cerība 2
VIDEO: kravas konteineros Nīderlandē atrasti cilvēku spīdzināšanai rūpīgi gatavoti moku kambari 3
Tēmas: Bella Hadida
Skatīt visus komentārus

Джонни Депп в суде рассказал, что давал марихуану своей 13-летней дочери

СМИ: Дмитрий Нагиев восемь лет скрывал от жены тайную дочь