Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sabiedrības dāma Kima Kardašjana. (Foto: Broadimage/REX/ Vida Press)

Kima Kardašjana dzērumā izpļāpājusi ģimenes lielāko noslēpumu 3

Skaistums
2019. gada 7. septembrī 07:46 2019. gada 7. septembrī 07:46
  Jauns.lv
Iedodiet cilvēkam maizes klaipiņu, un viņš būs paēdis visu dienu, bet iedodiet sabiedrības dāmai Kimai Kardašjanai (38) pāris glāzes šampanieša, un ziņām būs tēmas vismaz nedēļai.

Realitātes šova zvaigzne Kima Kardašjana parasti nelieto alkoholu nemaz, taču pērn viņa ar vīru reperi Kanje Vestu sarīkoja grandiozu ģimenes Ziemassvētku balli un izdarīja retu izņēmumu.

Kardašjanu klana fani, iespējams, vēl labi atceras, kā Kima un Kanje savu 60 miljonus dolāru vērto māju Hidenhilsā, Losandželosā, pārvērta visīstākajā ziemas pasaku zemē. Netrūka pat tik daudz mākslīgā sniega, lai varētu vizināties ar ragaviņām. Taču pati Kardašjana visas ballītes nianses nemaz skaidri neatminas...

Realitātes šova zvaigzne un sabiedrības dāma atceras, ka viņa pati bija tā, kas izpļāpājusies rūpīgi slēptos jaunumus, ka abi ar vīru ir ceturtā bērna gaidībās. Taču Kima neatceras, kuram no ballītes viesiem to izstāstījusi.

„Es kādam to izstāstīju Ziemassvētku vakarā, bet neatceros kam, jo biju piedzērusies,” viņa atzīstas vienā no jaunākajām realitātes šova „Keeping Up With The Kardashians” sērijām.

„Tu izstāstīji daudziem cilvēkiem? Vai esi sarūgtināta?” – vecākās māsas Kortnijas bijušas draugs Skots Disiks apvaicājas Kimai, uz ko viņa atbild: „Nē, jo tā bija mana vaina. Tieši tāpēc es parasti nekad nedzeru.”

Tikai dažas dienas pēc Kimas un Kanjes grandiozās ballītes, kuru apmeklēja arī tādas slavenības kā Parisa Hiltone, Dženifera Lopesa un Džons Ledžends, neskaitāmos plašsaziņas līdzekļos parādījās informācija, ka Kimai Kardašjanai gaidāms ģimenes pieaugums.

Kima un Kanje tolaik jau bija trīs bērnu vecāki. Meitu Nortu (6) un dēlu Seintu (3) bija iznēsājusi Kima pati, taču meitu Čikāgu (1) pasaulē laidusi surogātmāte. Arī ceturto bērnu pāris gaidīja pasaulē ar surogātmātes starpniecību.

Jaunumus par gaidāmo bērnu vēlāk Kima pati apstiprināja publiski, viesojoties Endija Koena sarunu šovā. Vairs nebija nozīmes liegties. Taču, kad tieši bērns gaidāms, viņa neatklāja, nosakot vien – „drīzumā”.

Saistītās ziņas

Kima Kardašjana beidzot atzīst, ka bijusi “apkaunojoši apsēsta” ar slavu
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 13
Kima Kardašjana "Met Gala" apspīlētajā tērpā nav spējusi apsēsties un apmeklēt dāmistabu 18

Dēls Psalms pasaulē nāca šā gada maijā. Kima par pastarīti jūsmo, ka dēls esot viņas pats rāmākais bērns un nespēj vien beigt priecāties, ar ko gan viņa izpelnījusies tādu laimi.

Citi šobrīd lasa

Vai CBD pilieni ir jaunās brīnumzāles?
Kāpēc var mainīties zemes robežas
"Es latviešu valodā neapkalpoju. Lūdzu runājiet krieviski!" Sarmīte pārsteigta par piedzīvoto Centrāltirgū 34
Skatīt visus komentārus

СМИ: Герцогиня Меган ждет второго ребенка и уже сообщила об этом королеве

«Не зря голодаю?» Муцениеце после развода с Прилучным приводит в порядок тело