Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana un princis Harijs ar dēliņu Ārčiju. (Foto: MEGA / Vida Press)

Daudzi slavē Meganu, ka viņa nav centusies slēpt, kāds ir dabisks sievietes ķermenis pēc dzemdībām 1

Skaistums
2019. gada 10. maijā 05:19 2019. gada 10. maijā 05:19
  Jauns.lv
Jaunā māmiņa Megana Mārkla staroja priekā, kad viņa kopā ar vīru princi Hariju trešdienas pēcpusdienā Vindzoras pilī visai pasaulei ļāva aplūkot divas dienas veco dēlu Ārčiju. Pēc šo fotogrāfiju un video nonākšanas plašsaziņas līdzekļos aizsākušās plašas diskusijas par Meganas augumu, kāds tas ir pāris dienu pēc dzemdībām. Lielākā daļa sabiedrības slavē hercogieni, ka viņa parāda dabisku figūru, kāda ir pēc bērna laišanas pasaulē un šādi iedvesmo arī citas jaunās māmiņas.

Saseksas hercogs un hercogiene Vindzoras pils Svētā Džordža zālē bija sarīkojuši tikšanos ar mediju pārstāvjiem, kuras laikā parādīja sabiedrībai divas dienas veco dēlu. Dažas stundas vēlāk pāris arī atklāja, kādu izvēlējies vārdu savam pirmdzimtajam.

Jaunie vecāki staro priekā. (Foto: MEGA / Vida Press)

Nelielās fotosesijas laikā gaiši pelēkā uzvalkā ģērbtais princis Harijs uz rokām turēja jaundzimušo dēlu Ārčiju Harisonu Mauntbatenu-Vindzoru, bet Megana bija ģērbusies baltā trenča kleitā ar jostiņu un divrindu pogājumu. Kājās viņa bija apāvusi miesas krāsas laiviņas.

Pēc šo fotogrāfiju aplūkošanas fani izteikuši daudz komplimentu jaunajai māmiņai, kas jau divas dienas pēc dzemdībām spējusi izvēlēties tik skaistu un elegantu tērpu dēla pirmajai fotosesijai. Fani arī slavējuši Londonā dzīvojošo dizaineri Greisu Veilsu Boneri, kas pēc pasūtījuma darinājusi šo kleitu, kuras dizains izceļ jaunās māmiņas auguma aprises, nevis cenšas tās paslēpt aiz auduma kārtām, ielocēm vai volāniem. Šādi Megana tikai iedvesmojot citas jaunās māmiņas un parādot, kāds ir dabisks ķermenis sievietei, kura tikko kā laidusi pasaulē jaunu dzīvību.

„Megana Mārkla izskatās starojoša un atsvaidzinoši normāla šajā skaistajā tērpā, kas glaimo, taču necenšas slēpt viņas pēcdzemdību figūru,” rakta viena no „Twitter” lietotājām.

„Milzu cieņa Meganai Mārklai par to, ka necenšas slēpt pēcdzemdību vēderiņu un ir dabiska.”

„Es nezinu, ko apbrīnoju vairāk... ka Megana Mārkla nēsā augstus papēžus vai baltu [tērpu] divas dienas pēc dzemdībām.”

Sievietes visā pasaulē slavējušas hercogieni, ka viņa ar pirmo iziešanu sabiedrībā pēc dzemdībām un izvēlēto tērpu vērsusi uzmanību uz to, kāds ir normāls sievietes ķermenis dažas dienas pēc dzemdībām.

„Es nezinu, kā ir būt stāvoklī, bet man ļoti patīk, ka Megana Mārkla tik uzskatāmi parāda pēcdzemdību vēderiņu kleitā ar jostu.”

„Šķiet, ka viņa ar šo izvēli sūta patiešām jauku un pozitīvu vēstījumu par ķermeni jaunajām māmiņām visā pasaulē, un es to tikai atbalstu.”

„Man patīk, ka var redzēt pēcdzemdību vēderiņu. Paldies, ka esi dabiska, Megana Mārkla! Laipni lūgts pasaulē, Saseksas mazulīt.”

Vairākas māmiņas atzinušas, ka viņas nespētu uzvilkt „Manolo Blahnik” augstpapēžu laiviņas tik īsu laiku pēc dzemdībām, bet pieļauj, ka Megana to spējusi pateicoties ārkārtīgi lielajam emocionālajam saviļņojumam par to, ka pirmo reizi kļuvusi par mammu.

„Tas ir maģiski, tik pārsteidzoši. Man ir divi vislabākie puiši pasaulē,” apliecinājusi Megana iepazīstinot sabiedrību ar savu dēlu. „Viņš ir sapnis. Šīs ir bijušas ļoti īpašas pāris dienas.”

Citi šobrīd lasa

Britu karaļnams un "pazudušā prinča" skumjais noslēpums: kas bija princis Džons?
Covid-19 eksperts no Zviedrijas: pasaule joprojām nesaprot 7
Pornozvaigzne atklāj, kāpēc nesanāca sekss trijatā ar Aršavinu un vēl vienu krievu futbola zvaigzni
Pievienot komentāru

СМИ: Анастасия Заворотнюк поправилась и вернулась домой