Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Parisa Džeksone "Grammy" "afterparty" ballītē. (Foto: AFP/Scanpix)

Parisa Džeksone atbalsta dabisku skaistumu - parāda, ka joprojām neskuj padušu apmatojumu 25

Skaistums
12. februārī 13:21 2019. gada 12. februārī 13:21
Jauns.lv
Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita modele un topošā aktrise Parisa Džeksone (20) izpelnījās daudzu kritiku, kad 2017. gadā apmeklēja MTV mūzikas video balvu ceremoniju un uz sarkanā paklāja demonstrēja fotogrāfiem, ka nekaunas no dabiska padušu apmatojuma. Šogad Parisa to atkārtojusi atkal, apmeklējot „Grammy” balvu ceremonijas „afterparty” ballīti.

Aizvadītajā svētdienā Maikla Džeksona meita Parisa Džeksone apmeklēja „Grammy” balvu ceremonijas „afterparty” ballīti Beverlihilsā, ko rīkoja kompānija „Republic Record”. Viņa bija ģērbusies krēmkrāsas atlasa kleitā ar ziedu apdruku.

Dziļi dekoltētais tērps uz lencītēm atsedza ne tikai Džeksona meitas daudzos tetovējumus, bet arī viņas neskūtās paduses.

Lai gan 2017. gadā par apmatojuma klātajā padusēm Parisa izpelnījās kritiku, tas nav licis viņai atteikties no savas pārliecības par labu visam dabiskajam.

Parisa Džeksone 2017. gada MTV mūzikas video balvu ceremoniajs vkarā. (Foto: Priscilla Grant/Everett Collection / Vida Press)

Džeksone vienmēr centusies ar savu ģērbšanās stilu un attieksmi demonstrēt, ka viņa iestājas pret jebkādām sabiedrības izgudrotām skaistuma normām un standartiem.

„Grammy” „afterparty” ballīti Parisa Džeksone apmeklēja kopā ar savu draugu Gabrielu Glennu, ar kuru esot kopā kopš aizvadītā gada augusta.

Parisa Džeksone ar draugu Gabrielu Glennu. (Foto: AFP/Scanpix)

Džeksona meita bieži izteikusies, ka iestājas par visu dabisko un jau agrāk ir skarbi reaģējusi uz kritiķu piezīmēm par neskūtām padusēm.

2017. gadā viņa bija nofotografēta MTV mūzikas video balvu ceremonijā ar apmatojuma klātām padusēm. Nedaudz vēlāk Parisa savā „Instagram” blogā publiskoja fotogrāfiju, kurā redzams, ka arī kāju apmatojumu viņa neskuj.

„Es nevarēju iedomāties, ka cilvēkus tik ļoti nomāks manu padušu apmatojums,” „Instagram” stāstos, publiskojot foto ar to, kā izskatās 2 mēnešus neskūtas paduses, rakstīja Parisa. „Es nevarēju iedomāties, ka tā kļūs par šādu problēmu. Tas ir tik smieklīgi. Cilvēki patiešām ir jukuši. Vēlos, kaut varētu publiskot dažas no atbildēm.”

Neskūto padušu „klubiņam” pieskaitāma arī popzvaigzne Madonna un viņas meita Lurdesa.

Madonnas meita Lurdesa. (Foto: CAMERA PRESS/ED/CE/Converse.com / Vida Press)

Savukārt aktrise Džūlija Robertsa pēc daudziem gadiem atzinās, ka 1999. gadā apmeklējot filmas „Notinghila” pirmizrādes vakaru Londonā, nav parēķinājusi, ka tērpa piedurknes ir pārāk īsas un atklās to, ko viņa īstenībā nevēlas atklāt.

„Neskūtas paduses nebija vēstījums sabiedrībai, vienīgi apliecinājums, ka esmu dzīva būtnes, kas dzīvo uz šīs planētas,” paskaidrojusi Robertsa. Lai gan viņa ir progresīvi domājoša sieviete, ar neskūtajām padusēm pirmizrādes vakarā viņa nav vēlējusies nodot absolūti nekādu vēstījumu sabiedrībai.

Citi šobrīd lasa

Dzīve ērkšķos. "STV Pirmā!" raidījuma "Caur ērkšķiem uz..." dalībnieces Kristīnes dienasgrāmata
FOTO: noskaidrota konkursa "Misis Latvija 2019" uzvarētāja 1
Krievijas prese: pēdējās stadijas vēža mocītā aktrise Zavorotņuka atmodusies no komas
Skatīt visus komentārus

"Спасибо, что подарила нам жизнь": Лиза и Гарри Галкины в свой день рождения поздравили Пугачеву

Дочь и сын Филиппа Киркорова обратились к детям Аллы Пугачевой и Максима Галкина