Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tim Rooke/REX/ Vida Press

Hercogienes Meganas grūtnieces stils: kā ģērbjas topošā māmiņa

Skaistums
2019. gada 8. februārī 06:35 2019. gada 8. februārī 06:35
  Jauns.lv
Pēc 2018. gada maijā nosvinētajām kāzām, katra hercogienes Meganas iznākšana sabiedrībā apspriesta līdz sīkākajai detaļai. Tā vien šķita, ka interese par prinča Harija sievas ģērbšanās stilu nevar būt vēl lielāka. Tomēr izrādās, ka var.

Foto: CAMERA PRESS/Richard Gillard / Vida Press

Pēc tam, kad Kensingtonas pils aizvadītā gada nogalē paziņoja, ka Saseksas hercogiene Megana gaida bērnu, viņas apģērbiem pievērsta vēl lielāka uzmanība nekā pirms tam.

Modes pētnieki atzīmējuši, ka hercogiene aizvien dodot priekšroku „parastajai” garderobei un ļoti reti izvēloties īpaši grūtniecēm darinātus apģērbus.

Fani, kā apmāti, seko līdzi Meganas augošā vēderiņa izmaiņām.

Foto: PA Wire/PA Images

Vēl pirms karaļnams bija oficiāli apstiprinājis ziņas par Meganas grūtniecību, fani pētīja hercogienes tērpus un spekulēja, ka viņa varētu jau būt gaidībās. Pēc tam, kad Megana apmeklēja princeses Eiženijas kāzas brīva griezuma tumši zilā mētelītī, nekavējoties parādījās runas, ka tā vien izskatoties, ka ar šāda piegriezuma tērpu hercogiene cenšoties paslēpt augošo vēderiņu.

Par gaidāmo bērnu princis Harijs ar kundzi klātesošajiem patiešām esot pateicis princeses Eiženijas kāzās, savukārt oficiālu paziņojumu pils izplatīja nedaudz vēlāk, kad Saseksas hercogu pāris jau bija uzsācis savu pirmo kopīgo ārvalstu vizīti Austrālijā un Jaunzēlandē.

Foto: ZUMAPRESS.com

Līdzīgi kā Kembridžas hercogiene Ketrīna, arī Megana Mārkla grūtniecības laikā saglabājusi sev raksturīgo ģērbšanās stilu, kas ir gana izsmalcināts un šiks. Megana izgājusi sabiedrībā kā vienkāršā „Asos” kleitiņā, tā pēc pasūtījuma darinātos modes nama „Givenchy” tērpos. Viņa saglabājusi savu personīgo stilu, kā, piemēram, rotāšanos ar vairākiem gredzeniem, fliteriem rotātiem topiņiem bez piedurknēm un svārkiem ar dziļiem šķēlumiem.

Nav šaubu, ka nākamo dažu mēnešu laikā redzēsim vēl daudz dažādu tērpu, kas iespējams, iedvesmos citas topošās māmiņas.

Citi šobrīd lasa

Autobuss, kurā brauca Autotransporta direkcijas pārstāvji, nonāvē velosipēdistu 23
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 1
Pievienot komentāru

Джуд Лоу стал отцом в шестой раз

Человечество ждут тяжелые испытания: астрологический прогноз на осень 2020