Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Savu tēlu Regīna Devīte bija papildinājusi ar Dior Oblique Saddle rokassomiņu, kāda, spriežot pēc zīmola piedāvājuma internetveikalā, nopērkama par 1750 ASV dolāriem. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Regīnai Devītei - grezna somiņa par 1500 eiro

Stila jaunumi
2018. gada 3. decembrī 17:13 2018. gada 3. decembrī 17:13
Ieva Valtere | Žurnāls "Kas Jauns"
Šogad "Spēlmaņu nakts" pasākumā Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte (62) vakarkleitu papildināja ar greznu Dior rokassomiņu, un tāda viņas garderobē neesot vienīgā.

Apmeklējot pasākumus, aktrise un Valmieras Drāmas teātra izrāžu vadītāja Regīna Devīte allaž piedomā par savu vizuālo tēlu. Piemēram, uz Spēlmaņu nakti viņa vienmēr pošas greznās vakarkleitās, un šī reize nebija izņēmums.

Savu tēlu aktrise bija papildinājusi ar Dior Oblique Saddle rokassomiņu, kāda, spriežot pēc zīmola piedāvājuma internetveikalā, nopērkama par 1750 ASV dolāriem.

„Man mājās ir ļoti daudz somiņu, tā ir mana kaislība. Un vainīga ir teātra kolēģe Ilze Pukinska, kas pirms daudziem gadiem man atvēra acis, ka nav taču vienalga, kāda tev soma pie rokas… Izvēlējos šo, jo ērta, var ielikt telefonu un ko citu.

Man vēl bija divas somiņas, bet tās atstāju autobusā. Braucu uz Rīgu uz trim dienām, līdzi taču, kā parasti, visa dzīve,” somiņu lietu komentē Regīna, kas uz pasākumu bija ieradusies ar autobusu kopā ar kolēģiem no Valmieras.

Samulsusi par pievērsto uzmanību, aktrise, kas TV skatītājiem pazīstama kā seriāla UgunsGrēks Zentiņa un Divi vienā Astrīda, atklāj, ka šis aksesuārs nonācis pie viņas „nejaušības pēc”.

„Jaunu somu atļauties nevaru, arī ātro kredītu tāpēc neņēmu. Zinot, ka interesējos par modes vēsturi, man to uzdāvināja,” atklāj Regīna, kas ar somiņām mēdz dalīties arī ar draudzenēm.

Runājot par modes vēsturi, aktrise turpina, ka izzina to gan attiecīgajā literatūrā, gan īpašās lekcijās. Arī par modes tendencēm viņai ir, ko teikt, jo Dior aksesuāru izvēlējusies ne tikai tāpēc, ka saskanējusi ar kleitas toni, bet arī tāpēc, ka šobrīd modē ir pamanāmi zīmolu uzraksti.

Uz Spēlmaņu nakti Regīnu pavadīja krustdēls Māris. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Saistītās ziņas

Regīna Devīte šovasar notievējusi un atgriežas jaunā seriālā: "Jau ļoti ilgi neesmu apēdusi nevienu smalkmaizīti, nevienu konfekti"
Regīnai Devītei - 60! Aizraujoša intervija ar Zentiņas atveidotāju 35
"UgunsGrēka" Zentu jeb Regīnu Devīti sajauc ar Āboltiņu un grasās sist? 65

Citi šobrīd lasa

22 gadu vecumā mirusi grupas „Slipknot” mūziķa meita
„Troņu spēles” zvaigzne Sofija Tērnere apgalvo, ka vīrs Džo Džonass izglābis viņai dzīvību 3
Raivis Vidzis bildinājis savu draudzeni Madaru 15

Максим Галкин и Алла Пугачева строят часовню рядом с замком в деревне Грязь

Герцогиня Кэтрин заслужила похвалу королевы, посетившей знаменитое цветочное шоу