Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija un Breds Pits. (Foto: CAMERA PRESS/LNC / James Murphy / Vida Press)

Džolija apgalvo, ka Pits viņu un bērnus aizskāris “emocionāli un verbāli”, atklāts jaunākajos tiesas dokumentos 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Bērni
2022. gada 7. oktobrī 06:42 2022. gada 7. oktobrī 06:42
  Jauns.lv
Slavenais Holivudas aktierus pāris izšķīrās 2016. gadā. Andželina Džolija iesniedza laulības šķiršanas pieteikumu piecas dienas pēc tam, kad lidojuma laikā privātajā lidmašīnā iespējams bija noticis vardarbīgs incidents. Senie notikumi atkal celti gaismā jaunākajā tiesas prāvā, kas uzsākta, lai izlemtu šķirtā pāra kopīgā Francijas vīna dārza tālāko likteni.

Andželina Džolija apsūdzējusi Bredu Pitu “emocionāli un fiziski aizskarošā” attieksmē pret viņu pašu un abu kopīgajiem bērniem, norādīts jaunākajos tiesai iesniegtajos dokumentos.


Apsūdzības, kuras Pits savulaik kategoriski noliedza, sākotnēji bija izvirzītas, kad norisinājās tiesa bērnu aizbildnības jautājumos. Tagad tās no jauna celtas gaismā, kad uzsākta jauna prāva par abu aktieru kopīpašumā esošā vīna dārza pārdošanu Francijas dienvidos.

Pita pārstāvis strikti noliedza Džolijas apgalvojumus un nosauca tos par “kārtējiem pārmetumiem, kas tikai kaitē ģimenei”.

Trešdien tiesai iesniegtajos jaunajos dokumentos 47 gadus vecā aktrise norādījusi, ka Pits viņai “uzbrucis mutiski” un “meties virsū” vienam no saviem sešiem bērniem.

“Visa garā nakts lidojuma laikā Pits bija fiziski un emocionāli aizskarošs pret Džoliju un viņu bērniem, kuri tobrīd bija vecumā no astoņiem līdz 15 gadiem,” teikts dokumentos.

“Pēc šī lidojuma ģimenes labklājības vārdā Džolija nolēma iesniegt laulības šķiršanas prasību.”

Jaunojos dokumentos teikts, ka Pita “agresīvā uzvedība” sākusies pirms lidojuma, taču, iekāpis lidmašīnā, viņš “smacējis” vienu no saviem bērniem un “iesitis otram pa seju”, kad tas iejaucies, lai otru pasargātu.

“Daži bērni lūdza Pitu apstāties. Viņi visi bija nobijušies. Daudzi raudāja,” teikts iesniegumā.

Tālāk dokumentos tiek apgalvots, ka Pits turpinājis uzvesties agresīvi, lamājis ģimeni un vienā brīdī “bērnus aplējis ar alu un sarkanvīnu”.

Pēc nosēšanās aktieris neesot ļāvis ģimenei pamest lidmašīnu un atkārtoti fiziski aizskāris vienu no saviem bērniem.

Tikai piecas dienas pēc iespējamā incidenta Džolija iesniedza prasību par laulības šķiršanu un tika sākta FIB izmeklēšana, taču vēlāk konstatēts, ka pret Pitu nekāda lieta nav jāierosina.

Citi šobrīd lasa

Palīdzot “atmaskot negodīgu darbinieku”, Liene zaudēja gandrīz 30 tūkstošus eiro 7
VIDEO: ukraiņi saņem gūstā okupantu diversantus, kas tērpušies Ukrainas bruņoto spēku formastērpos 2
Nosaukti priekšnoteikumi, kas pamudinātu Putinu pielietot kodolieročus Ukrainā
Pievienot komentāru