Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Amerikāņu aktrise Šārona Stouna. (Foto: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock/ Vida Press)

"Radīta sajūta, ka tas ir jāpārcieš vienatnē," - Šārona Stouna atklāj, ka piedzīvojusi deviņus spontānos abortus

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Bērni
2022. gada 28. jūnijā 07:08 2022. gada 28. jūnijā 07:08
  Jauns.lv
Amerikāņu aktrise Šārona Stouna sociālajā vietnē "Instagram" komentējusi žurnāla "People" pagājušajā nedēļā publicēto ierakstu, kurā galvenā uzmanība tika pievērsta dejotājas Petas Murgatroidas piedzīvotajiem spontānajiem abortiem, atklājot, ka pati pārcietusi deviņus spontānos abortus.

"Mums sievietēm nav foruma, lai apspriestu šī zaudējuma dziļumu," teikto iesākusi Stouna.


"Es pazaudēju deviņus bērnus spontānā aborta dēļ. Tā nav maza lieta - ne fiziski, ne emocionāli, tomēr ir radīta sajūta, ka tas ir jāpārcieš vienatnē un slepeni ar zināmu neveiksmes sajūtu. Tā vietā, lai saņemtu tik nepieciešamo līdzjūtību un empātiju un dziedināšanu, kas mums tik ļoti nepieciešama," viņa turpinājās.

"Sieviešu veselība un labklājība, kas atstāta vīriešu ideoloģijas pārziņā, labākajā gadījumā ir kļuvusi vāja, patiesībā nezinoša un vardarbīgi nomācoša," viņa piebilda.

"Instagram" lietotāji pateicās 64 gadus vecajai aktrisei par atklātību. "Spēja atklāt sieviešu pieredzi ir pirmais solis ceļā uz nepieciešamo pārmaiņu radīšanu," lasāms vienā no komentāriem.

Stounai ir trīs adoptēti dēli, ziņo "NBC News". 2017. gada intervijā izklaides ziņu izdevumam "Extra TV" viņa atklāja, ka viņai grūti iznēsāt bērnu ģenētiskas asins slimības dēļ.

 

Citi šobrīd lasa

Top 5 asins analīzes, kas jāveic katru gadu
Breda Pita dēls Medokss skandalozā grāmatā gatavs pastāstīt visu par tēvu 1
Pastaiga pa Vecrīgu 27 gadus vecai sievietei beidzas ar smagu galvas traumu
Pievienot komentāru