Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Novosibirskas deputāte ieradusies uz sēdi Ukrainas tēlā. "Vienotās Krievijas" pārstāvji burtiski sākuši trīcēt

Sievietēm
2022. gada 16. martā 11:05 2022. gada 16. martā 11:05
  Jauns.lv / LETA
Krievijā Novosibirskas domes putinistu sašutumu trešdien izraisījusi neatkarīgā deputāte Helga Pirogova, kas uz domes plenārsēdi bija ieradusies ar Ukrainas nacionālo ziedu saulespuķu vainagu galvā, vēsta tīmekļa izdevums "Taiga Info".

"Novosibirskas pilsētas padomes neatkarīgā deputāte Helga Pirogova šodien uz sēdi atnāca šādā tērpā," tviterī pie attēla, kurā politiķe redzama zilā blūzē un ar saulespuķu vainagu galvā, raksta izdevums.


""Vienotās Krievijas" un liberāldemokrātu pārstāvji burtiski sāka trīcēt. Kaut arī viņi paši bija ieradušies maskās ar burtu Z", kas simbolizē prezidenta Vladimira Putina agresiju Ukrainā, norāda "Taiga Info".

"Sesijā šodien cirks. Priekšsēdētājs neievēro reglamentu, viņa vietnieki auro, pieprasa atņemt man telefonu un izdzīt no sēdes. Tam bija vajadzīgs tikai...," tviterī pie fotogrāfijas, kurā viņa redzama ar Ukrainas nacionālo ziedu kroni, skaidro Pirogova.

Cits Novosibirskas domes deputāts Sergejs Boiko arī tviterī publicējis Pirogovas fotogrāfiju līdz ar aicinājumu doties uz viņa "YouTube" kanālu, lai pavērotu, kā sesijā "mokās "Vienotās Krievijas" velni".

"Krievijas Federācijā Putins zaudē varu. Novosibirskas pilsētas padomes neatkarīgā deputāte Helga Pirogova šodien uz sesiju atnākusi Ukrainas tēlā," par notikušo spriež tvitera lietotājs "Ray".

Helga Pirogova (Foto: Twitter / @hellpad)

Pirogova trešdienas sesijā pieprasīja pilsētas mēram sniegt atskaiti par līdzekļiem, kas iztērēti, lai pilsētas sabiedrisko un citu municipālo transportu aplīmētu ar Krievijas agresiju simbolizējošo burtu Z. Kā skaidroja deputāte, viņas vēlētāji uzskata, ka šāda iniciatīva ir aplama.

Pēc Pirogovas priekšlikuma par šī jautājuma iekļaušanu darba kārtībā sācis runāt "Vienotās Krievijas" deputāts Jevgēņijs Jakovenko, kuram jau trīcējušas rokas, bet runas laikā pazudusi elpa, vēsta tīmekļa izdevums "Sibkraj.ru".

Viņš ierosināja opozīciju sūtīt uz "īpašām vietām smagam un bīstamam darbam".

Kad diskusijā centās iesaistīties opozīcijas deputāts Antons Kartavins, padomes spīkers ierosināja balsot par diskusiju izbeigšanu, un varai lojālais vairākums priekšlikumu atbalstīja.

Lojālisti arī noraidīja Pirogovas priekšlikuma iekļaušanu darba kārtībā.

Citi šobrīd lasa

FOTO: pie Kristapa Porziņģa sāniem pievilcīga tumšmate. Vai mūsu basketbola spīdeklim jauns sirdsāķītis?
Tā notika dokumentālās filmas "Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks" pirmizrāde
Mūžībā aizvadīts Aleksejs Navaļnijs. Kas īsti notika viņa bēru dienā?
Pievienot komentāru