Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no privātā arhīva

"Tikai divas minūtes dienā dod lielu miera sajūtu" - Madara Biedriņa atklāj, kas viņu iedvesmo

Dzīvesstils
14. oktobrī 04:55 2021. gada 14. oktobrī 04:55
 
Laila
Pastare
| Žurnāls "OK!"
Labsajūtas un laba garastāvokļa priekšnoteikumos dalās Madara Biedriņa, kas nesen pievienojusies STV Pirmā! sarunu šova "Kad viņas satiekas" vadītāju komandai.

1. Ziemas peldes. Tikai divas minūtes dienā dod lielu miera sajūtu. Sakārtota galva un spēka avots.

Foto: no privātā arhīva
Foto: no privātā arhīva

2. Jāšanas sports. Paliekot kopā ar zirgu divatā, nav laika domāt par ko citu. Tā ir mana terapija, bez kuras nevaru iedomāties savu dzīvi.

Foto: no privātā arhīva
Foto: no privātā arhīva

3. Sēņošana. Rudeni katru gadu gaidu ar lielu nepacietību. Gribētu teikt, ka šī ir ļoti azartiska nodarbe. Vienā sēņošanas reizē var piedzīvot visu emociju gammu. Pārsteigumus, priekus un bēdas. Sēņotāji sapratīs.

Foto: no privātā arhīva

4. Pārgājieni gar jūru. Pārgājienos pandēmijas laikā iepazinu sevi un to, cik dažāda ir mūsu skaistā Latvijas daba. Daba ir mans otrais es.

5. Dokumentālās filmas par dažādiem baisiem notikumiem. Tā kā mans tētis kādu laiku strādāja par izmeklētāju, tas gēns laikam ir arī manī. Lai cik jocīgi tas izklausītos, šāda veida filmas mani nomierina, un varu tās skatīties stundām ilgi, gaidot atrisinājumu.

6. Laba grāmata. Nelasu romānus, bet ļoti patīk psiholoģiska rakstura grāmatas un arī vēstures notikumu apraksti. Labākā grāmata, ko esmu lasījusi pēdējā laikā, – Bils Plotkins Mežonīgais prāts.

Foto: no privātā arhīva

7. Vecie bilžu albumi. Tas laikam liecina par vecumu, bet to pārlapošana mani dara laimīgu, jo tā ir iespēja ieslēgt laika mašīnu un atcerēties notikumus un sajūtas.

Foto: no privātā arhīva

8. Diena pie māsas un viņas vīra lauku īpašumā, pirtiņā. Viņi ir lieliskākie saimnieki, kuri ir atjaunojuši un izlolojoši Kaspara vecāku īpašumu, kur arī mēs jūtamies kā mājās.

9. Sarunas ar Amerikas draudzenēm. Laika starpība ir precīzi desmit stundas, bet, kad mēs sarunājamies, pazūd gan laika starpība, gan sajūta par laiku, cik ilgi neesam satikušās.

10. Svētku priekšvakars. Svētkiem nav nozīmes – patīkamais satraukums par to, ko nesīs nākamā diena ir gan pirms bērnu dzimšanas dienām, gan pirms Ziemassvētkiem. Jo svētki ir jāsvin!

Saistītās ziņas

Andris un Madara Biedriņi desmitās kāzu jubilejas gadā iegādājas zirgu
Mīlestība iet caur vēderu: Madara Biedriņa atklāj recepti, kāds ēdiens garšo viņas vīram
Andris un Madara Biedriņi: "Bērni mūs ir pamatīgi mainījuši"

 

Citi šobrīd lasa

Andrejs Mamikins par skandalozo atlaišanu no darba: “Kad mani apsaukā par "antivakseri", man ir smieklīgi” 12
Publicēti kadri, kā "reālās dzīves Tarzāns" piedzīvoja civilizāciju
Dakteris Jānis Zaļkalns: vai tiešām dzīvojam Sūnu ciemā, neredzot, kas notiek? 7

"Единственное, чего я хотела, - это упасть на диван": женщина прошла через все круги ада, пока целых 16 лет лечилась от болезни Лайма

Тамара Глоба составила гороскоп на ноябрь 2021 года: к чему стоит подготовиться знакам зодиака