Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
unsplash.com

Ideāls laiks jaunam sākumam - horoskops visām zodiaka zīmēm no 10.05. līdz 16.05.

Cita pasaule
10. maijā 11:53 2021. gada 10. maijā 11:53
  Jauns.lv
Uzzini, kas tevi sagaida šonedēļ.

AUNS
No viena fakta vai komentāra vispārīgus secinājumus neizdari, nesāc neko, kam pietrūkst motivācijas. Rūpīgi izvērtē, ko vēlies sasniegt, tad piesardzīgi īsteno iecerēto. Šaubu un pretrunu netrūks, lietišķās aktivitātes prasīs no tevis lielu pašatdevi, iedziļināšanos.

VĒRSIS
Pieņemot lēmumus, svarīgi būs pareizi novērtēt situāciju – bez ilūzijām un paļāvības uz dāsniem solījumiem. Sastopoties ar grūtībām, rokas nenolaid, neaprobežojies tikai ar vienu rīcības plānu, paredzi rezerves variantu, lai, mainoties spēles noteikumiem, spētu operatīvi pielāgoties situācijai.

DVĪŅI
Risini juridiskus jautājumus, plāno tālejošas aktivitātes. Mazāk runā, vairāk klausies, lai nepaslīdētu garām kaut kas svarīgs.  Veiksmīgas būs stila pārvērtības. Saņemsi ne mazums komplimentu, taču ar to būs par maz, lai justos pietiekami novērtēts.

VĒZIS 
Attiecībās esi nopietns, atbildīgs un savaldīgs. Pieklājīgi izturies pret cilvēkiem, kas mēģina ietekmēt tavus uzskatus un rīcību. Kāds savās idejās apmaldījies laikabiedrs var izjaukt tavus plānus.

LAUVA
Iespējamas izmaiņas profesionālajā jomā. Netrūks piedāvājumu pāriet citā darbā, taču apstākļi būs mainīgi, arī tavas domas un vēlmes svārstīsies, būs grūti izdarīt galīgo izvēli. Uzrunā cilvēkus, ar kuriem gribētu sadarboties, kam uzticies.

JAUNAVA
Pārmērīgas aizņemtības un satraukuma dēļ daudzus plānus neizdosies īstenot līdz galam. Vairies no steigas, paviršības. Attiecībās ar apkārtējiem esi draudzīgs un pretimnākošs. Stiprini attiecības ar mīļoto cilvēku. Pildi dotos solījumus – tas padarīs jūsu savienību ciešāku, noturīgāku. 

SVARI 
Neatstāj bez uzmanības sadzīvisku jautājumu risināšanu. Nepilnības, kuras līdz šim neuzskatīji par vajadzīgu novērst, tomēr piespiedīs koncentrēties un meklēt risinājumus. Darbā paļaujies uz pieredzējušiem kolēģiem. Ar viņiem būs vieglāk sastrādāties, viņu pieredze un zināšanas palīdzēs neapjukt sarežģītās situācijās. 

SKORPIONS
Piever acis uz cilvēku augstprātību, radu un kaimiņu problēmās nejaucies. Ja to nedarīsi, būs daudz bezjēdzīgu strīdu. Piedomā pie savas rīcības, neizej uz atklātu konfliktu. Strādā ar atdevi, taču piebremzē, tiklīdz runa ir par finansiāliem darījumiem. Materiālo situāciju var sarežģīt paša lētticība.

STRĒLNIEKS 
Pirms nāc klajā ar kādu paziņojumu, apsver visus par un pret. Jo stingrāka būs tava pārliecība par savas rīcības nemaldīgumu, jo grūtāk tevi būs izsist no sliedēm. Tuvinieki no tevis gaidīs konkrētu, mērķtiecīgu rīcību, lai arī ne visu, ko ierosināsi, viņi atbalstīs. 

MEŽĀZIS 
Esi piesardzīgs attiecībās ar tuviem radiem, kaimiņiem, kolēģiem. Sarunas karstumā var uzpeldēt kāds sens aizvainojums, neizpildīts solījums vai zaudētas cerības. Cilvēku, kas tiecas no tevis atraisīties un doties prom, neturi, pat ja šķiet, ka tev viņa pietrūks, – ar varu mīļš nebūsi!

ŪDENSVĪRS 
Trenē gribasspēku, audzini raksturu! Brīžos, kad viss kaitina un izraisa nepatiku, esi piesardzīgs – būdams sliktā omā, vari izdarīt ko tādu, kas var veicināt neplānotas pārmaiņas tavā dzīvē. Piedzīvojumus nemeklē, neuzsāc pārgalvīgas mīlas attiecības, drīzāk pievērsies apcerei un savu kļūdu analīzei. 

ZIVIS 
Viegli vari nonākt kaislību varā, taču azarts un sacensības gars nebūs tie labākie padomdevēji, kad jāpieņem svarīgi lēmumi. Panākumi darbā un sabiedriskajā dzīvē būs atkarīgi no tā, cik veiksmīgi tiksi galā ar personīgajām problēmām. Jo skaidrāk zināsi, ko vēlies, jo vieglāk būs piepildīt savas vēlmes.

Citi šobrīd lasa

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Aglonā piedalījies mistiskā pīļu slepkavošanas rituālā 8
Vai vakcinēšanās pret Covid-19 pasaulē būs obligāta?
Ar milzu piesardzību un pamatīgu viltību baltkrievu sportiste Cimanouska veiksmīgi nonākusi Polijā 3
Tēmas: Horoskops
Pievienot komentāru

"Полторта на голове Пугачевой": Галкин показал, как отметил день рождения старшего брата

Падение выброшенного из окна отцом ребенка попало на видео