Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II. (Foto: Media Wales Ltd / Vida Press)

 

Karaliene nosūta aizkustinošu apsveikumu Harija un Meganas dēlam otrajā dzimšanas dienā

Bērni
6. maijā 15:15 2021. gada 6. maijā 15:15
  Jauns.lv
Neraugoties uz prinča Harija un Meganas Mārklas atteikšanos no karaliskajiem pienākumiem un pārcelšanos uz ASV, karaliene apliecināja, ka viņi ģimenē vienmēr būs mīlēti. Savu solījumu Viņas Majestāte ir turējusi. Šo ceturtdien, kad Saseksas hercogu dēls Ārčijs svin otro dzimšanas dienu, viņš saņēmis arī mīļu sveicienu no savas britu vecvecmāmiņas - Lielbritānijas karalienes Elizabetes II.

Karaliskās ģimenes oficiālajā “Instagram” lapā redzams sveiciens karalienes mazmazdēlam: “Vēlam Ārčijam Mauntbatenam-Vindzoram ļoti laimīgu otro dzimšanas dienu.”

Sveiciens papildināts ar fotogrāfiju, kurā Megana un Harijs tur rokās dēliņu pāris dienas pēc viņa nākšanas pasaulē 2019. gadā.

Karaliene nav satikusi mazmazdēlu jau vairāk nekā gadu. Galvenokārt pandēmijas radīto ierobežojumu dēļ, bet nu, protams, arī tāpēc, ka Saseksas hercogu pieņēma lēmumu par dzīvesvietu izvēlēties Amerikas Savienotās Valstis.

Arī princis Čārlzs publiski novēlējis daudz laimes mazdēlam viņa svētku dienā, sociālajos tīklos sveicienu papildinot ar melnbaltu fotogrāfiju, kurā redzams kopā ar dēlu Hariju un mazdēlu Ārčiju.

Megana šobrīd ir sava otrā bērna gaidībās. Kā pāris paziņoja Opras Vinfrijas intervijā, viņiem ir gaidāma meitiņa. Bērnam pasaulē jānāk jau vasaras sākumā.

Saseksas hercogi cenšas ļoti sargāt dēlu no nevajadzīgas publicitātes un reti dalās ar sava pirmdzimtā fotogrāfijām sociālajos tīklos.

Britu karaliskajā ģimenē ir tradīcija sabiedrībai parādīt jaunu bērnu fotogrāfiju, kad viņi atzīmē savas dzimšanas dienas. To vienmēr ievēro Kembridžas hercogu pāris. Aizvadītajā nedēļas nogalē princese Šarlote nosvinēja savu sesto dzimšanas dienu, bet sabiedrību priecēja mammas Ketrīnas uzņemtā meitas jaunākā fotogrāfija.

Vai Megana un Harijs sekos šim piemēram? Dēla pirmajā dzimšanas dienā Megana publiskoja video, kurā abi ar Ārčiju lasa populāru bērnu grāmatiņu par pīlīti un trusi.

Ārčijs pēdējo reizi redzēts martā melnbaltā video, kurā viņš kopā ar vecākiem un ģimenes suni Gaju pastaigājās pa liedagu.

Tiek izteikts minējums, ka Ārčija dzimšanas dienā Saseksi sarīkos vairākus zvanus “Zoom” platformā, ļaujot karalienei un pārējiem kaut attālināti satikt Ārčiju viņa īpašajā dienā.

Megana nesen atklājusi, ka sarakstījusi bērniem domātu grāmatiņu, kurai viņu iedvesmojušas dēla Ārčija un vīra Harija savstarpējās attiecības.

Arī savu fondu “Archewell” pāris nosaucis, godinot savu pirmdzimto.

Pērn pēc paziņojuma par atteikšanos no karalisko pienākumu pildīšanas, ģimene pārcēlās uz pastāvīgu dzīvi ASV. Tas nozīmē, ka lielāko daļu dzīves Ārčijs pavadīs Amerikā un biežāk satiks savu amerikāņu vecmāmiņu Doriju Reglendu, nekā savus aristokrātiskos britu radus no tēva puses.

Ārčiju otrajā dzimšanas dienā sociālajos tīklos publiski sveicis arī Kembridžas hercogu pāris, ilustrācijai izvēloties puisēna kristību fotogrāfiju.

Citi šobrīd lasa

"Gribu strādāt, bet "antivakseru" dēļ to nevaru" Ko darīt? 6
VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu
Indonēzijā vakcinēties mudina, dāvinot dzīvas radības 1
Pievienot komentāru

"Игорь, ты ли это?!": усатая актриса оказалась точной копией Николаева 1

Мачеха лишила отца, выкидыш стоил брака: непростая судьба Татьяны Веденеевой