Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: SplashNews.com/ Vida Press

Meganas un Harija kaimiņiem ir aizdomas par nopietnu krīzi pāra ģimenes dzīvē 3

Attiecības
23. oktobrī 04:59 2020. gada 23. oktobrī 04:59
  Jauns.lv
Kopš brīža, kad hercogiene Megana un princis Harijs pārcēlās uz dzīvi Kalifornijā, viņi nenogurstoši atkārto, cik laimīgi jūtas kā ģimene savā jaunajā dzīvesvietā. Tomēr kaimiņi Montesito, Santabarbaras piepilsētā, stāsta ko pavisam citu.

Kāds no kaimiņiem, kas dzīvo netālu no Meganas un Harija, izdevumam “New Idea” apgalvojis, ka princis Harijs lielāko daļu laika pavadot mājās bez savas dzīvesbiedres. Viņa vienīgā kompānija esot dēls Ārčijs un suns. Savukārt Megana praktiski visu laiku uzturas netālu esošajā ekskluzīvajā restorānā “Stonehouse”, ko pārvērtusi par tādu kā savu attālināto biroju.

Tur viņa ar līdzi paņemto datoru pavadot teju visu dienu un rīkojot arī darba tikšanās. Bijušas arī reizes, kad Megana restorānā aizsēdējusies līdz vēlai vakara stundai un, kā apliecina aculiecinieki, mājās atgriezusies vien naktī. Savukārt Harijs šajā ēdināšanas uzņēmumā tikpat kā nekad nav redzēts.

Megana restorānā kļuvusi par tik biežu viešņu, ka citi klienti jau sāk uzdot jautājumu, vai tik Megana nav pārcēlusies uz dzīvi viesnīcā, pie kuras pieder arī restorāns “Stonehouse”. Šajā pieczvaigžņu viesnīcā ietilpst kotedžu komplekss ar autostāvvietām un iekoptiem dārziņiem, kas paslēpj mājas no nepiederošu cilvēku skatieniem. Ja ņem vērā to, ka personāls ir augstākās klases un par saviem viesiem nekad neklačojas, tad Megana šeit var justies droši un netraucēti.

Kā baumo ļaunas mēles, hercogienei laulībā ar princi Hariju esot iezagušās nopietnas problēmas. Tās esot saistītas ar to, ka Meganas ambīcijām neesot robežu: viņa vēlas kļūt par super veiksmīgu biznesa lēdiju izklaides jomā, kas hercogienei šķiet daudzkārt interesantāk, nekā pieticīgā dzīvesbiedres un maza bērna mātes loma.

Tāpēc viņa tagad visus spēkus velta uzņēmējdarbībai, bet vīram un dēlam atliek “laiks, kas paliek pāri”.

Megana, protams, varēja iekārtot elegantu un modernu biroju savā savrupmājā, ko pāris iegādājās šovasar par 14 miljoniem ASV dolāru. Taču viņai, šķiet, negribas, ka vīrs un dēls “maisītos pa kājām”. Rezultātā hercogiene pavisam maz laika pavada kopā ar ģimeni, kas nevar iepriecināt Hariju. Runā, ka princis jūtoties apvainojies un ļoti neapmierināts ar esošo situāciju, bet tas rada spriedzi viņa attiecībās ar sievu.

Citi šobrīd lasa

Viņa kā embrijs tika sasaldēta 1992.gadā: piedzimis pasaulē "vecākais" mazulis
Pazīstamajam juristam Džeriņam atkal nepatikšanas 1
Lēmums par masku lietošanu sākumskolēniem būs jāpārskata, pieļauj Mūrniece 2
Skatīt visus komentārus

Бритни Спирс и ее бойфренд шокировали фанатов

Выяснилось, почему Ефремов отказался просить Путина о помиловании