Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pēc dvīņu piedzimšanas Alīna Kabajeva - Putina iespējamā mīļākā - aizdomīgi nozudusi no sabiedrības acīm
REUTERS/SCANPIX

Pēc dvīņu piedzimšanas Alīna Kabajeva - Putina iespējamā mīļākā - aizdomīgi nozudusi no sabiedrības acīm 4

Attiecības
9. oktobrī 05:34 2020. gada 9. oktobrī 05:34
  Jauns.lv
Pēc dvīņu piedzimšanas sportiste, olimpiskā čempione Alīna Kabajeva, kura medijos ne vienreiz vien pieminēta kā Krievijas prezidenta Vladimira Putina iespējamā mīļākā, aizdomīgi nozudusi no sabiedrības acīm, kā arī atteikusies kontaktēties ar saviem draugiem.

"Ja cilvēks nolemj vadīt dzīvi, kas ir aizvērta no sabiedrības acīm, tad šī izvēle ir jāievēro," ziņu aģentūrai "Interfax" norādījusi krievu vingrotāja Ļaisana Utjaševa, kas kādreiz bijusi tuvā kontaktā ar Kabajevu. Vienlaikus gan viņa piebildusi, ka zina, ka varētu piezvanīt Alīnai, ja tas būtu nepieciešams.

"Ja Kabajeva tiešām dzemdēja bērnus no Putina, tad viņas nozušana varētu būt ar to izskaidrojama. Viņš ir ļoti aizrāvies ar savas ģimenes drošību," norādījis kāds anonīms Maskavas avots. 

Pērn pavasarī, kad pasaulē nāca Kabajevas dvīņi, Kulakova Dzemdību, ginekoloģijas un perinatoloģijas pētījumu centrā tika atbrīvots viss ceturtais stāvs, lai tajā varētu izmitināt bijušo vingrotāju un deputāti, teikts ziņojumos.

Pirmā publikācija, kurā tika vēstīts par Putina un Kabajevas kopīgo iziešanu sabiedrībā, datējama ar 2001. gada decembri - ziņā "Prezidents un amazone" tika atspoguļots, kā abi apmeklēja mākslas vingrošanas sacensības. Kabajeva sēdēja blakus Putinam un klāstīja viņam šī sporta nianses. Alīnai gan toreiz bija tikai 18 gadu.

Savukārt 2008. gadā kaimiņvalsts mediji mēļoja par Putina un Kabajevas kāzām. Par to pavēstīja izdevums "Moskovskij korespondent". Ziņas noliedza gan Putina, gan Kabajevas preses pārstāvji, bet izdevumu drīz vien slēdza.

Oficiāli no savas sievas Ludmilas pēc 30 gadu laulības Putins izšķīrās 2013. gadā. Arī drīz pēc tam atkal sāka baumot par Krievijas prezidenta gaidāmajām kāzām ar Kabajevu, taču pēc papīriem Putins vēl šobaltdien ir brīvs vīrietis.

Jāpiebilst, ka Kabajeva jau 2015. gadā dzemdēja bērnu, kas arī, iespējams, ir no Putina. Tolaik Putins negaidīti atcēla visas tikšanās. Kremlis noliedza baumas, ka Putins būtu sasirdzis.

Zīmīgi, ka tieši tajā laikā Šveicē Tičīno kantona Svētās Annas slimnīcā pirms dažām dienām bija reģistrējusies Alīna Kabajeva. Neoficiāli tika ziņots, ka klīnikā rezervētas divas telpas - viena pārim ar jaundzimušo un otra miesassargiem. Tāpat ļaudis Tičīno ielās bija manījuši neparasti daudz automašīnu ar Krievijas numurzīmēm.

Putina un Kabajevas attiecības ir viens no lielākajiem noslēpumiem Krievijā – nevienam nav skaidrības par to, cik tās ciešas. Kabajeva ir olimpiskā čempione mākslas vingrošanā, bet vēlāk bija valdošās partijas "Vienotā Krievija" deputāte Valsts domē. 

Jāpiebilst, ka Putins vairākās intervijās atzinis, ka ir vectēvs, taču drošības apsvērumu dēļ atteicies sīkāk komentēt. Oficiāli zināms, ka viņam ir divi bērni no Ludmilas. 

Citi šobrīd lasa

Bet kāpēc īsti nedrīkst zīmēt pravieti Muhamedu? 8
Ceturtdien Latvijā jauns Covid-19 rekords: 284 jauni gadījumi; pieci cilvēki miruši 6
Vīrietis tiešraidē lielījās, ka automašīnu labāk vada dzērumā, bet pēc 6 minūtēm izraisīja traģisku avāriju 1
Skatīt visus komentārus

СМИ: Орбакайте не видела дочь уже полгода

«Новый уровень безумия»: подарок Ким Кардашьян от мужа шокировал американцев