Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Linda Mūrniece. (Foto: Jauns.lv)

Aizkustinājums un cerība. Linda Mūrniece paziņo, ka cīnīsies par savu biznesu līdz galam 13

Dzīvesstils
17. martā 11:22 2020. gada 17. martā 11:22
  Jauns.lv
Globālā pandēmija smagi skar arī biznesu un ekonomiku. Svētdien daudzus ļaudis satrauca lēmums pagaidām slēgt viesnīcu "Roma". Tā todien paziņoja tās vadītāja Linda Mūrniece. Šodien situācija ir mainījusies.

Lūk, ko Linda Mūrniece vēsta savā lapā sociālajā tīklā Facebook: "Šodien atkal bija diena, kas tāda pirmo reizi. Pirmdiena pēc krīzes pasludināšanas. Iepriekšējo reizi kad nezināju, kas notiks tālāk, bija 2011.gadā. Kad demisionēju no iekšlietu ministres amata. Tad man bija divi mazi bērni, kredītsaistības, nezināma nākotne un tikai es pati par to atbildīga.

Šodiena. Man ir divi lieli bērni, par kuriem es joprojām atbildu. Man ir 50 darbinieki, par kuriem es atbildu. Man ir uzņēmums un septiņu stāvu ēka ar visām no tā izrietošajām sekām. Man ir liels kredīts un ikdienas maksājumi uzņēmumā, kas pārsniedz dažu tūkstošu robežu.

Tomēr - visvairāk man ir MANĒJIE. Mājās, darbā un - kā izrādās - arī uz ielas un sociālajos tīklos, pagātnē un tagadnē sastapti cilvēki.

Jā, šis tehniski ir problēmu risināšanas laiks. Mēs tā vai citādi ar visu tiksim galā, jo nav daudz citu iespēju. Palīdzot viens otram un sagaidot (cerams) palīdzību no valsts.

Tomēr šis ir arī cilvēcības un atklāsmju laiks.

Savai otrajai ģimenei pateicu, ka nezinu, vai viņi saņems nākamo algu, jo mūsu ienākumi ir 0. Tomēr - mēs varam būt kopā un viesnīca ir mums mājas, ja kādam tās vajag. Ziniet - lielākā daļa no viņiem palika. Nezinot, ar ko tas beigsies. Viņi vienkārši pateica, ka mēs kopā ar to tiksim galā 🖤

Foto: Jauns.lv

Un tad sāka nākt arī citi MANĒJIE. Izdzert pa kafijai bārā un samaksāt par to. Atdot sen aizmirstus parādus. Nopirkt vīnu, kaut paši to nekad nedzers. Piedāvāt palīdzību. Rakstīt idejas un ieteikumus, kā rīkoties. Būt blakus. Atbalstīt. Piezvanīt. Uzrakstīt, cik daudz es viņiem nozīmēju.

Neslēpšu. Es ik pa laikam raudu. No bezspēcības un tad atkal no aizkustinājuma.

Un pat mūsu bāra papagailis uzvedas citādāk. Nojaušot, ka nekas nebūs kā agrāk.

Cilvēcība pāri visam. Esam viens otram līdzās un esam viens otram plecs un roka, kas pastiepjas, lai izglābtu, ja vajag."

Saistītās ziņas

"Nav jausmas, kas notiks tālāk" - Linda Mūrniece paziņo, ka slēdz viesnīcu "Roma" 28
Kariņš paziņo, ka valdība strādā pie "dīkstāves reglamenta", kas uzņēmumiem nodrošinās finansiālu palīdzību 9
Aicina uzņēmējus Covid-19 krīzes laikā masveidā neatlaist darbiniekus 4

Citi šobrīd lasa

VIDEO: tīņi liek nobālēt rūdītiem narkodīleriem 4
Vīrietis satiek agresīvu ēdiena kurjeru, kurš latviski nesaprot ne vārda 25
Saasināta situācija ASV: protestējot pret policijas aizturēta afroamerikāņa nāvi, laupa veikalus, dedzina ēkas 1
Skatīt visus komentārus

Брэд Питт и Анджелина Джоли объединились, чтобы устроить Шайло незабываемое 14-летие

Герцогиня Меган обратилась в полицию: она чувствует себя в опасности в новом доме