Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Atklāti žesti, ar kuriem hercogiene Megana vada vīru 2

Attiecības
2020. gada 14. martā 16:14 2020. gada 14. martā 16:14
  Jauns.lv
Saseksas hercogiene meistarīgi pieprot neverbālas metodes. Megana Mārkla (38) ar žestu palīdzību vada savu vīru princi Hariju (35).

Foto: BACKGRID/All Over Press/ Vida Press

Kolorītajām pārim bitu karaļnamā ir savi slepenie kodi, kas palīdz Meganai un Harijam, esot sabiedrībā, saprasties bez vārdiem. Viņi viens otram signālus nosūta ar žestiem, skatienu un pieskārienu palīdzību. No vienas puses tas vēsta par romantiku, kas aizvien saglabāta viņu ģimenē. No otras – liecina par partnerattiecībām, kurās viņi viens otram uzticas un viens otru atbalsta.

Ķermeņa valodas eksperte Džūdija Džeimsa izteikusies, ka Saseksas hercogiem piemīt vairāki labi atstrādāti pieskārieni, kas norāda uz to, kā viens vēlas, lai izturētos otrs. Princeses Diānas jaunākais dēls un viņa sieva žestu valodu pārvērtuši mākslā.

Pirmais pāra iecienītākais žests: Saseksas hercogiene bieži uzliek roku vīra mugurai. “Tas ir vecāku gādīgais, bieži arī audzinošais žests, kas arīdzan simbolizē vēlmi kontrolēt vai vadīt,” norādījusi eksperte Džeimsa.

Foto: PPE/Sipa USA/ Vida Press

Megana stingri turēja vīra muguru, kad pirmo reizi piedalījās saviesīgā pasākumā, būdama sievas godā. Tie bija dārza svētki Bekingemas pils pagalmā 2018. gadā. Šo pašu žestu cilvēki novēroja arī pieņemšanas laikā Dienvidāfrikā aizvadītā gada oktobrī un 2019. gada janvārī, kad pāris viesojās Birkenhedā.

Foto: Avalon.red/All Over Press/ Vida Press

Megana gādīgi uzlika roku vīra mugurai, arī kad Harijs nesa mazo Ārčiju un ģimene pirmo reizi pozēja fotogrāfiem ar savu pirmdzimto. Pēc ekspertes domām, žests šajā reizē simbolizējis mātišķu atbalstu.

Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

Otrs populārs Saseksas hercogu žests: viņu paradums vienmēr un visur sadoties rokās. Pēc ekspertu domām, Saseksi nekad nav baidījušies ignorēt karaļnamā nerakstīto likumu neizrādīt publiski savstarpējo pieķeršanos. Sadodoties rokās viņi izjūtot viens otra atbalstu, kas pārim vienmēr bijis ļoti svarīgs un nepieciešams.

Bijusī amerikāņu aktrise reizēm ne tikai turas vīram pie rokas, bet arī ar otru plaukstu apskauj vīra roku.

Foto: ddp images/PPE/v.d. Werf / Vida Press

“Megana dubulto zīmi par abu tuvību. Šo žestu var raksturot kā liecību valdīšanai pār partneri. Tā ir garantija tam, ka šajā divsavienībā viņa ieņem pirmo vietu,” ekspertes izteikumus citē izdevums “Daily Mail”.

Saistītās ziņas

Saskaņota stila virsotne: princim Harijam žaketes odere vienā tonī ar Meganas kleitu. Fani sajūsmā par hercogu pāra stilu pēdējās dienās 1
"Megana bija brīnišķīgs papildinājums karaliskajai ģimenei," - uzskata Helēna Mirrena, kas saņēma "Oskaru” par Elizabetes II tēlošanu
Hercogienēm Ketrīnai un Meganai - ietilpīgas rokassomas, kas aizvien ir pārdošanā

Citi šobrīd lasa

Militārie fotogrāfi Gatis Indrēvics un Ēriks Kukutis: “Mēs karojam mediju kaujas vidē”
Dzemdēja piecos gados: kāds liktenis piemeklēja pašu jaunāko māti medicīnas vēsturē
VIDEO. Mēnešreižu apakšveļa cīnās par Latvijas Dizaina gada balvu 7
Skatīt visus komentārus

"Это гениально!": Пугачева в белой рубашке восхитилась приготовленными сыном пирожками

Прохор Шаляпин случайно проломил кровать покойной Людмилы Гурченко и нашел там кое-что ценное