Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Viens no Latvijas publikas mīlētākajiem komiķiem Jānis Skutelis vairs nav no attiecībām brīvs vīrietis. (Foto: Publicitātes)

Humorists Jānis Skutelis uzsācis jaunas attiecības - mīla uzplaukusi cirka manēžā

Attiecības
27. janvārī 05:55 2020. gada 27. janvārī 05:55
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
TV raidījumu vadītājs un komiķis Jānis Skutelis (38) uzsācis jaunas attiecības. Aptuveni gadu pēc attiecību iziršanas ar horeogrāfi Elīnu Lutci (32) šovmenim uzplaukusi mīla ar reklāmas speciālisti un režisori Unu Rozenbaumu (40).

Itin nesen jaunais pāris pirmoreiz kopā izgāja ļaudīs, apmeklējot režisores Ingas Tropas jauniestudējumu "Zalkša līgava" Jaunajā Rīgas teātrī. Kā uzzināja "Kas Jauns", ar vienu no Latvijā pieredzējušākajām un augstu vērtētām reklāmas speciālistēm Jānis Skutelis ciešākas attiecības sācis veidot kopš aizvadītā gada rudens.

Satuvinājušies Rīgas cirka manēžā

Interesanti, ka līdz pat pagājušā gada otrajai pusei Skuteļa un Rozenbaumas radošie ceļi ik pa laikam bijuši visai tuvu krustojumam, taču personīgi viens otru zinājuši nav.

Bez darba reklāmā un režijā Una brīvajā laikā nododas improvizācijas mākslai un, tāpat kā Jānis, arī smīdina tautu, sniedzot stand-up priekšnesumus.

Tomēr liktenīgā iepazīšanās notikusi pērn oktobrī. Abi viens otrā ieskatījušies, kad kopā darbojušies Unas organizētajā labdarības futbola spēlē, kurā Rīgas cirka manēžā futbola mačā spēlēja laikraksta "Rīgas Laiks" komanda pret Jaunā Rīgas teātra aktieriem.

Jānis, rotājies ar stilizētu indiāņu galvasrotu, līdzās Latvijas slavenākajam sporta žurnālistam Anatolijam Kreipānam pārraudzīja laukumu un komentēja tur notiekošās ēverģēlības. Runā, ka radošo ļaužu mīlas stāsts uzplaucis tieši šajā humorpilnajā vakarā.

Pa abiem kopā septiņi bērni

Gan Jānim Skutelim, gan Unai Rozenbaumai aiz muguras ir vairāku attiecību pieredze. Jānis ir tēvs trim bērniem, kas dzimuši laulībā ar kādreizējo sievu Agnesi. Viņu laulība tika šķirta 2008. gadā. Pēc tam aptuveni sešus gadus Jānis bija kopā ar talantīgo horeogrāfi Elīnu Lutci, taču arī šīs attiecības beigušās ar lēmumu katram iet savu ceļu. Savukārt Una, kuras iepriekšējais dzīvesbiedrs bija talantīgais mūziķis, komponists, grupas "Gaujarts" dalībnieks Edgars Mākens, ir četru bērnu mamma.

Saistītās ziņas

Skutelis nāk klajā ar grandiozu monologu brāļiem lietuviešiem 5
Tā Skutelis sasmīdināja Lindu Leen. VIDEO 5
Kā sasmīdināt latvieti, kas parasti nesmejas? Stāsta Jarāns un Skutelis 33

Citi šobrīd lasa

"Prāta vētra", Busulis, Timma - kā nodokļus maksā Latvijas zvaigznes Krievijā 11
Pirms 47 gadiem ASV pazaudētu gredzenu atrod apraktu Somijas parkā 3
Pašnāvību izdarījusi populārā britu televīzijas šovu vadītāja Kerolaina Fleka

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео