Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vienkājaina jauniete publicē iedvesmojošu foto, taču kļūst par vīriešu apsmiekla un iekāres objektu 1

Cita pasaule
2019. gada 6. novembrī 15:19 2019. gada 6. novembrī 15:19
  Jauns.lv
Kad būt drosmīgam neatmaksājas – tā par nožēlu varētu raksturot nelāgo pieredzi ar kuru saskārusies kāda vienkājaina meitene no Austrālijas. Jauniete sociālajā tīklā “Twitter” publicējusi drosmīgu foto, taču rezultātā kļuvusi par izsmiekla objektu.

“Twitter” lietotāja Čerija no Austrālijas pilsētas Melburnas padalījusies savā nelāgajā pieredzē, norādot, ka vīrieši apbēruši viņu ar nepiedienīgiem komentāriem pēc tam, kad viņa sociālajos tīklos publicēja savu bildi, kurā redzama īsos svārkos.

Fotogrāfijā sieviete stāv pie spoguļa atspiedusies pret kruķi, bet otrā rokā turot viedierīci. Komentāros daudzi lietotāji piedāvājuši padalīties ar savu “trešo kāju”, lieko saprast, ka runa ir par viņu dzimumorgānu.

Citi interesējušies, kādā veidā viņa nodarbojas ar seksu un sākuši jokot par izvarošanas tēmu. Kāds cits no lietotājiem paziņojis, ka Čerijai vajadzējis paredzēt šādu reakciju, jo viņa publicējusi fotogrāfiju, kurā izskatās seksuāli.

Meitene gan tam nepiekritusi un atzinusies, ka gaidījusi kritiku, taču nevarējusi iedomāties, ka negatīvo komentāru būs tik daudz: “Esmu vīlusies, ka daži uzskata par komplimentu apgalvojumu, ka ir manī ieinteresēti pat neskatoties uz manu invaliditāti.”

Fotogrāfiju Čerija publicējusi ar mērķi piedalīties “Twitter” izaicinājumā, kurā dalībnieki atbild uz jautājumu, ko viņi nespēj izdarīt. Meitene uzrakstījusi, ka nevar sakrustot kājas.

Čerijai kāja amputēta 6 gadu vecumā. Tas noticis pēc tam, kad viņai diagnosticēta osteosarkoma – kaulu vēža paveids.

Citi šobrīd lasa

11 gadus pēc traģēdijas naktsklubā viņa dzīvoja paralizēta un nomira vienatnē Covid-19 dēļ
FOTO: Ukrainas lielāko dabisko krūšu īpašniece, 31 gadu vecā Mila, apbalvota svinīgā ceremonijā Kijevā
Latgalietis nofilmē "varoņdarbu", kā Kuldīgā uz ielas "izslēdz" nevēlamu garāmgājēju (necenzēta leksika: 18+) 6
Pievienot komentāru

Выяснилось, почему сын герцогини Меган и принца Гарри не общается с другими детьми

"Переплюнул все рамки этики и адекватных вопросов": Максим Галкин разочаровал зрителей передачи "Сегодня вечером"