Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Šīm 4 zodiaka zīmēm ir visspēcīgākie sargeņģeļi 10

Cita pasaule
2019. gada 17. oktobrī 14:16 2019. gada 17. oktobrī 14:16
  Jauns.lv
Kā zināms, katram dzimšanas mirklī tiek iedalīts savs sargeņģelis. Tam ir īpašs kontakts ar cilvēku, šis sargeņģelis aizstāv mūs, rūpējas un iesaka, kādus lēmumus pieņemt. Protams, ne tiešā veidā, bet šifrēti - ar ar zīmēm un dažādiem mājieniem, vēsta nicstyle.ru. Dažām zodiaka zīmēm šie sargeņģeļi ir spēcīgāki, kaut arī protams, eņģeļu spēka salīdzināšana, protams, ir nosacīta lieta.

Strēlnieks

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus sargā eņģelis vārdā Andačīls, kurš pārsvarā zināms kā ceļotāju aizbildnis, taču rūpējas arī veiksmi un laimi. Tieši tāpēc Strēlnieki nereti īsti avantūristi un spēj arī būt pa īstam laimīgi, pateicoties savam iedzimtajam optimismam.

Zivis

Šīs zodiaka zīmes sargeņģelis ir Jegalmīls - viņš piešķir tieksmi pēc zināšanām un iekšējo spēku. Pateicoties tam, Zivis ir tik zinātkāras un spēj sasniegt labus rezultātus dažādās dzīves jomās.

Dvīņi

Dvīņu aizbildnis ir sargeņģelis vārdā Bahrams, kurš nes veiksmi. Tieši tāpēc Dvīņi ar tādu vieglumu pieņem pareizos lēmumus. Turklāt Bahrams apveltījis šīs zodiaka zīmes pārstāvjus ar komunikabilitāti un spēju izvēlēties uzticamus draugus.

Jaunava

Par Jaunavas zīmē dzimušajiem rūpējas sargeņģelis Kadmīls, kurš ir nepārspējams, ja runa ir par pacietību un izcilām darbaspējām. Šīs zodiaka zīmes attiecības ar savu sargeņģeli gan ir visai savdabīgas. Jaunavas īpaši nepaļaujas uz visādiem eņģeļiem un ir pieradušas vienkārši strādāt - uzcītīgi un regulāri darīt savu darbu. Un Kadmīls parasti ir tuvumā un dod padomus, kā pieņemt pareizos lēmumus.

Saistītās ziņas

Meikapa horoskops. Kā jākrāsojas tavai zodiaka zīmei?
Mīlas horoskops jeb - kādu mīlestību meklē katra zodiaka zīme 22
Kā iemīlas zodiaka zīmes? Skaidrojums jūs pārsteigs 23

Citi šobrīd lasa

“Viņš viņus brutāli nogalināja!” - Austrālijas premjerministrs komentē bijušā regbija spēlētāja un viņa ģimenes nāves apstākļus 2
FOTO: gaidībās esošā šovu zvaigzne Magone prezentē savu dzejas grāmatu 6
No tirdzniecības centra "Domina Shopping" evakuēti cilvēki 1
Tēmas: Astroloģija
Skatīt visus komentārus

Гвинет Пэлтроу, Деми Мур, Кейт Хадсон и возлюбленная Киану Ривза вышли в свет без макияжа

Джулия Ванг: "Самый большой начальник перестал любить Дмитрия Шепелева"