Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Mercury Press
 

"Mis Anglija" sagrauj stereotipu par skaistām sievietēm un kļūst par veiksmīgu ārsti 5

Sievietēm
2019. gada 20. septembrī 06:06 2019. gada 20. septembrī 06:06
  Jauns.lv
23 gadus vecā Bhaša Mukerdži no Derbišīras (Lielbritānija) prot piecas valodas, viņai ir augstākā izglītība un IQ koeficients 146. Ar savu piemēru Bhaša apgāž visus priekšstatus, cik novecojuši ir aizspriedumi, ka skaistām sievietēm intelekts nav stiprā puse.

Šā gada augustā Bhaša Mukerdži uzvarēja skaistumkonkursā "Mis Anglija 2019", savaldzinot gan žūriju, gan parastos skatītājus.

Foto: Mercury Press

Šī jauniete izrādījās nevis vienkārši skaistule, bet gan arī apbrīnojami gudra sieviete. Vēlāk intervijā Bhaša pastāstīja, ka viņai vienmēr ir paticis mācīties un piedalīties dažādās olimpiādēs, raksta Daily Mail.

Skolā Bhašu apsmēja viņas vēlmes visu zināt dēļ, izskata dēļ (cik ironiski), kā arī tāpēc, ka viņa ir atbraukusi no Indijas. Bhaša Mukerdži ir emigrantu bērns, dzimusi Kalkutā (Indijā), viņas ģimene ieradās Lielbritānijā, kad Bhašai bija deviņi gadi, un sākums nebija viegls: vecāki kopā ar Bhašu un viņas brāli sākotnēji mitinājās visi vienā istabā - mājā, kuru viņi īrēja kopā ar citiem cilvēkiem.

Foto: Mercury Press

Taču Bhaša ir mērķtiecīga meitene un bija noskaņota nopietni - gan toreiz, gan arī tagad. Vienā no intervijām viņa atzīst - viņas mērķis ir pierādīt visiem, ka dumja skaistumkonkursu dalībniece ir tikai novecojis stereotips, no kura sen jau laiks atbrīvoties.

"Mūsdienās visas meitenes vēlas kļūt par blogerēm vai influencerēm, taču neviena nevēlas nodarboties ar zinātni vai citu nopietnu profesiju. Es cenšos visiem parādīt, ka tas nav garlaicīgi un ir ļoti interesanti," saka Bhaša Mukerdži.

Foto: Caters News Agency

Vienā un tajā pašā dienā Bhaša tika gan pie "Mis Anglija" skaistumkaralienes kroņa, gan arī saņēma darba piedāvājumu strādāt slimnīcā. Tagad viņa apvieno gan jaunākās ārstes, gan modeles karjeru, taču norāda: viņa neveltīs tik daudz laika, lai gatavotos konkursam "Mis Pasaule". Jo tagad Bhašas prioritāte ir darbs slimnīcā, savukārt dažādi konkursi vienkārši piešķir krāsas viņas dzīvei.

Foto: Mercury Press

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 4
Tāda apskaužama dzīve. Saruna ar "Sirmais. Kulta ēdieni" producenti Ilzi Lasmani-Broži
Kā rīkoties, ja grib par mantošanu vienoties ar sievu 1
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган обратилась в полицию: она чувствует себя в опасности в новом доме

«Это Rolls-Royce стоит?»: Галкин в ролике с дочерью случайно засветил машину Примадонны