Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Zviedrijas princese Estelle. (Foto: Instagram / H.K.H. Kronprinsessan)

Zviedrijas kroņprincese Viktorija publisko mīlīgus foto no meitas pirmās skolas dienas

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Bērni
2019. gada 22. augustā 15:30 2019. gada 22. augustā 15:30
  Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna nav vienīgā, kas fotografē savus bērnus, un kuras uzņemtos attēlus karaļnams publisko kā oficiālās fotogrāfijas. Arī Zviedrijas kroņprincese Viktorija savu bērnu oficiālās fotogrāfijas uzņem pati. Nesen viņa padalījusies ar meitas princeses Estelles pirmo foto pēc atgriešanās skolā.

Zviedrijas karaliskā ģimene sociālajos tīklos padalījusies ar fotogrāfiju, kurā kroņprinceses Viktorijas un prinča Daniela septiņus gadus vecā meita redzama pirmajā skolas dienā pēc brīvlaika. Princese Estelle gaitas sagatavošanas klasē uzsāka aizvadītajā gadā, tagad viņa sākusi mācības 1. klasē.


„Laiks zvanam. Šodien daudzi bērni atgriežas pie grāmatām – arī princese Estelle, kura tagad sāk mācības 1. klasē,” vēstīts pie „Instagram” profilā publiskotās portreta.

Pie attēla arī darīts zināms, kas ir tā autore – princese Viktorija. Līdzīgi kā vecāki visā plašajā pasaulē, arī karaliskā mamma priecājas par savas atvases pirmo dienu skolā un iemūžina šo notikumu fotogrāfijās. Princese Estelle fotogrāfijā redzama atbalstāmies pret koku un ir ģērbusies gaiši zilā blūzītē.

Līdzīgi kā Kembridžas hercogiene Ketrīna no britu karaļnama, arī Zviedrijas kroņprincese Viktorija fotogrāfijās iemūžina savu bērnu īpašos mirkļus un ar attēliem dalās ar sabdiedrību. Nesen viņa publiskojusi mīlīgu fotogrāfiju, kurā redzama meita Estere, kopā ar trīs gadus veco brālīti princi Oskaru izbaudām vasaras brīvdienas.

Pērn, kad princese Estelle uzsāka mācības sagatavošanas klasē, viņas pirmajai dienai skolā sekoja līdzi akreditēti fotogrāfi. Fotogrāfijās varēja aplūkot, kā roku rokā ar saviem vecākiem meitene ierodas skolā, kā sēž savā solā klasē, un starpbrīdī dauzās ar jaunajiem klasesbiedriem.

Princese Estelle pērn pirmajā skolas dienā bija ģērbusies baltos svārkos, zilā blūzītē un gaiši rozā jaciņā. Meitenei bija arī pelēka mugursoma, kā īstai skolniecei pieklājas.

Princese Estelle Silvija Eva Marija ir otrā rindā uz Zviedrijas troni aiz savas mammas kroņprinceses Viktorijas.

Estelle ir Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava un karalienes Silvijas pirmais mazbērns. Princese Viktorija un Daniels Vestlings apprecējās 2010. gada 19. jūnijā. Princese Estelle pasaulē nāca 2012. gada 27. februārī Stokholmā.

Citi šobrīd lasa

Rita Ora savu vīru Taiku Vaititi nosauc par "seksa dievu"
Izspūruši mati, sporta bikses: Somijas TV publicē vēl neredzētu video ar Putina dzīvi deviņdesmitajos 3
Vai pazudušais Latvijas armijas drons? Krievijā ziņo par neskaidras izcelsmes lidaparāta atrašanu pierobežā
Pievienot komentāru