Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Unsplash

Tavs horoskops šodienai. Pirmdiena, 12. augusts

Cita pasaule
12. augustā 04:50 2019. gada 12. augustā 04:50
Jauns.lv
Uzzini, kas tevi sagaida šajā pirmdienā!

AUNS
Šodien padomā par karjeru – vai viss ir tieši tā, kā vēlies? Ja jūti, ka esi sevi izsmēlis, apsver iespēju mācīties ko papildus vai pilnīgi no jauna.

VĒRSIS
Pateicoties rūpībai un precīzi izplānotai dienas kārtībai, spēsi panākt labus rezultātus. Galvenais – nezaudē apņēmību un ticību sev.

DVĪŅI
Ja tavu uzmanību saista kāds pretējā dzimuma pārstāvis, meklē veidu, kā iepazīties vai iepatikties viņam. Patiesība un godīgums veicinās jebkuru attiecību noturību.

VĒZIS
Nebojā noskaņojumu, strīdoties ar cilvēkiem, kas līdz sirds dziļumiem ir pārliecināti, ka rīkojas pareizi. Labāk atloki piedurknes un ķeries pie saimnieciskiem darbiem.

LAUVA
Dari to, kas ir svarīgs, taču neieslīgsti tikai un vienīgi darbā. Velti uzmanību arī atpūtai, tā ir labas pašsajūtas sastāvdaļa, tāpēc neaizmirsti to.

JAUNAVA
Šodien turi ausis un acis vaļā. Sadarbība, kas sākumā šķitīs finansiāli izdevīga, vēlāk var kļūt apgrūtinoša. Mēģini visu pareizi saprast un izskaitļot.

SVARI
Kā mežā sauc, tā atskan! Nebrīnies, ja brīžiem pārņem deja vu sajūta. Atgriešanos pie reiz notikušas sarunas uztver kā zīmi, ka laiks izrunāt to, kas palicis nepateikts.

SKORPIONS
Šodien labākais atbalsts sev būsi pats. Centies ar visu tikt galā saviem spēkiem, pārmērīga paļaušanās uz palīgiem var radīt papildus sarežģījumus.

STRĒLNIEKS
Nesteidzies priecāties par negaidītiem priekšlikumiem. Pirms izdari kādus secinājumus vai izšķiries par rīcību, vairākkārt pārbaudi saņemto informāciju.

MEŽĀZIS
Spēja savākties un koncentrēties darāmajam veicinās panākumus. Ja jādara kaut kas tāds, kas tev ne visai patīk, mēģini to iemīlēt.

ŪDENSVĪRS
Nonākot grūtas izvēles priekšā, nenervozē, neļaujies panikai, un viss nostāsies savās vietās. Draugi palīdzēs saprast to, kas tevi mulsina vai pat šokē.

ZIVIS
Tu maldies, domādams, ka nav tavos spēkos ko mainīt. Atliks tikai izrādīt stingrību, un tie, kas gudri pamācīja, varēs no tevis ņemt piemēru.

Citi šobrīd lasa

Politiķu padomniece Sandra Sondore: "Kopš man ir atklājies Dievs, esmu daudz laimīgāka"
VIDEO: vīrietis Spānijā filmēja negaisu, bet kadrā tika arī objekts, par ko ieinteresējās NASA 21
Pēc bērnu smagās saslimšanas ar līdzīgiem simptomiem pie mediķiem vērsušies vēl 24 siguldieši
Pievienot komentāru

«Пусть к Насте поднесут ребенка»: отец Фриске дал совет родным Заворотнюк

«У мамы будет еще одна девочка»: дочь герцогини Кэтрин рассказала о ее беременности