Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook (facebook.com/pg/gatwickbaby)

"Getvikas Gerijs", kurš zīdaiņa vecumā pamests Getvikas lidostas tualetē, pēc 33 gadiem atradis savus bioloģiskos vecākus 15

Sievietēm
2019. gada 13. maijā 14:33 2019. gada 13. maijā 14:33
  Jauns.lv
1986.gada 10.aprīlī Londonas Getvikas lidostas darbiniece Berila Raita sieviešu tualetē atrada aptuveni 10 dienas vecu zīdaini. Mazais puika, kurš sabiedrībā guva iesauku "Getvikas Gerijs", nu ir 33 gadus vecs divu bērnu tēvs, un viņa bioloģisko vecāku meklēšana pēc 15 gadiem ir rezultējusies ar panākumiem, raksta Lielbritānijas mediji.

"Getvikas Gerijs", īstajā vārdā Stīvs Haids, pēc 15 gadu aktīviem meklējumiem, pateicoties ģenealogiem un DNS analīzēm, beidzot ir atradis savus bioloģiskos vecākus. 

Foto: Facebook (facebook.com/pg/gatwickbaby)

Vairāk nekā 30 gadus Stīvs ir nodzīvojis neziņā par to, kas viņš ir un kāda ir viņa izcelsme. Lidostas darbiniekiem un visai sabiedrībai mazulis, kurš atrasts, ietīts šallē, bijis liels noslēpums.

Tagad diemžēl atklājies, ka viņa bioloģiskā māte, kura, visticamāk, dēlu neilgi pēc dzemdībām pametusi lidostas tualetē, ir mirusi.

Savukārt viņa tēvs un tēva bērni par Stīva eksistenci nemaz nav zinājuši.

Labās ziņas Stīvs pavēstījis savā "Facebook" profilā: "Pēc 15 gadus ilgiem meklējumiem esmu priecīgs paziņot, ka, pateicoties ģenealoģu Sisī Mūras un Helēnas Rīdingas smagajam darbam, esmu atradis savus bioloģiskos vecākus. Diemžēl mana māte ir mirusi, tāpēc es nekad neuzzināšu, kas un kāpēc īsti ar mani notika."

Stīvs nekad nav turējis ļaunu prātu uz saviem īstajiem vecākiem, bet meklējumus uzsācis tāpēc, ka vēlējies ko vairāk pastāstīt saviem bērniem. Viņš pats bērnībā uzaudzis audžuģimenē, kopā ar trīs audžumāsām, savukārt tagad dzīvo Saseksā kopā ar savu draudzeni un divām atvasēm.

Foto: Facebook (facebook.com/pg/gatwickbaby)

Stīvs līdz pat šim brīdim ir saglabājis piederumus, kas atrasti kopā ar viņu, noslēpti zem tualetes izlietnes. Tāpat viņam vēl joprojām pieder lācītis "Gerijs Getviks", kuru viņam uzdāvinājusi lidosta, un pateicoties kuram Stīvs ticis pie savas iesaukas.

Foto: Facebook (facebook.com/pg/gatwickbaby)

Par "Getvikas Gerija" apbrīnojamo dzīves stāstu savulaik raidorganizācija "BBC" uzņēmusi arī dokumentālo filmu.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti stipri apšauda Slovjansku 22
Maskavas patriarha Kirila “svētais kritiens” sakrālajā peļķē: ko tas nozīmē? 10
VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Skatīt visus komentārus