Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā neieslīgt rutīnā attiecībās?

Attiecības
2010. gada 1. martā 15:24 2010. gada 1. martā 15:24
 
Lūk, piecas lieliskas idejas, kā piešķirt attiecībām vairāk jaunu emociju.

1.     Attiecības ir dārgums! Te vietā ir līdzība ar krievu pasaku varoni Kašķeju, kurš sargā savas dārglietas un nemitīgi tās pārskaita. Izturies pret attiecībām kā Kašķejs pret savu naudu. Sargā tās!

2.     Padomā – vai zini un interesējies, kas sagādā prieku tavam partnerim? Katru brīdi izmanto, lai paprātotu, ko vēl vari darīt savu attiecību labā. Īpaši, ja tavs partneris daudz dara tavā labā. Lai nepiedzīvotu situāciju, ka viņš pūlas, bet tu tikai patērē. Padomā, kā izrādīt, ka tu arī viņu mīli!

3.     Ieklausies otrā, vērtē situāciju. Uzmanību īpaši saasini, ja šķiet – viss ir tik labi, nekas slikts nevar notikt. Tieši tā vari pārlieku ieslīgt pašapmierinātībā, fantāzijās un nepamanīt, ka varbūt otram pietrūkst tavas uzmanības.

4.     Nesaki partnerim – man jau neko nevajag; ka tikai tu būtu blakus. Jo pienāks brīdis, kad vēlēsies gan viņa uzmanību, gan palīdzīgu roku līdzās. Pastāsti drīzāk, kā gribi, lai viņš izrāda tev uzmanību.

5.     Visā, ko dari, ieliec mīlestību un savu attieksmi. Piemēram, pagatavot otram tēju var vienkārši, bet var – ar mīlestību. Nedari vienkārši, dari ar mīlestību. Citādi tam nebūs vērtības. Un otrs to jutīs. Pat neapzināti.

kasjauns.lv/Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

Pie Spānijas krastiem atrasta milzīga zivs 2
Austrāliju satriec četrgadīgas meitenītes pazušana no populāra piekrastes kempinga
31 gada vecumā mirušā ilggadējā NHL hokejista Džimija Heisa nāves cēlonis šokējis viņa sievu
Pievienot komentāru

"Выпила все соки": Галкин чахнет рядом с Пугачевой 1

Хочет снова стать мамой? Лиза Арзамасова заговорила о второй беременности