Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no LTV raidījuma "4. studija" video.

9 gadus vecs zēns Imantā ar pneimatisko ieroci sašauj jauno māmiņu, kura pastaigā izgājusi ar 3 mēnešu vecu zīdaini 50

Par veselību
2019. gada 15. maijā 12:45 2019. gada 15. maijā 12:45
  Jauns.lv
Gaišā dienas laikā Anniņmuižas bulvārī, Rīgā, zēns ar pneimatisko ieroci no daudzdzīvokļu nama loga nomērķējis un izšāvis jaunās māmiņas virzienā, kura tobrīd bija devusies pastaigā ar savu nule kā dzimušo mazulīti, vēsta LTV raidījums “4. studija”.

Gājēju un velosipēdistu celiņš gar Anniņmuižas bulvāra dzīvojamajām mājām vienmēr ir ļaužu pārpilns. Šeit desmitiem māmiņu ikdienas pastaigājas kopā ar saviem mazuļiem. Jaunā māmiņa Jekaterina ikdienišķo pastaigu nekad neaizmirsīs, proti, kāds ar pneimatisko ieroci sievietes virzienā mērķējis lodi. Jekaterina priecājas, ka tā netrāpīja 3 mēnešus vecajam zīdainim. 

“Izdzirdēju divus šāvienus. Kaut kas pārlidoja pāri ratiem, bet otro reizi jau sajutu, ka kaut kas trāpījis man sānā. Biju šokā, kad savā jakā ieraudzīju caurumu,” “4. studijai” stāsta Jekaterina. 

Foto: Ekrānuzņēmums no LTV raidījuma "4. studija" video.

Sievieti no miesas bojājumiem paglābis jakas biezais materiāls. Sieviete pārbijusies zvanījusi policijai. “Kad ieradās policija, viņi apskatīja manu jaku, es norādīju uz logiem, no kuriem es domāju, ka bija šauts, bet policijā vien noteica, lai atbraucu uz Daugavgrīvas iecirkni uzrakstīt iesniegumu,” stāsta jaunā māmiņa. 

Valsts policijas Kurzemes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Nikolajs Mitroščenko apstiprina, ka izsaukums tika saņems un uz to aizsūtīta tuvākā brigāde, tāpat nekavējoties uzsākta administratīvā lietvedība. 

Jekaterina par notikušo sociālajā tīklā “Facebook” brīdinājusi arī citus Imantas iedzīvotājus. Sieviete apkopojusi visu informāciju, kādu snieguši sociālo tīklu lietotāji, viņa sapratusi, ka šāvējs vijis tas pats zēns, kurš pēc ložu biruma viņas virzienā izkāries pa logu, pajautājot, vai viņai neesot sāpējis. 

Trīs dienas pēc notikušā policisti ieradušies pie Jekaterinas un pieņēmuši iesniegumu. Policijai arī izdevies noskaidrot, ka šāvējs bijis vien deviņus gadus vecs puika. Policijā apstiprina, ka par notikušo uzsākta lieta par sīko huligānismu. “Deviņus gadus vecu bērnu mēs nevaram sodīt. Vecākiem būs administratīvais protokols. Iespējamais naudas sods ir līdz 140 eiro,” atklāj policijā. Tā kā zēns sava vecuma dēļ nevar atbildēt likuma priekšā, visticamāk, viņš tiks sveikā cauri, vien ar brāzienu no vecākiem. 

Policijā neatzīst, ka šaudīšanās ar pneimatisko ieroci kļuvis par pēdējā laika aktualitāti. Februārī līdzīgs negadījums notika Pētersalas pieturā, kur lode, kas raidīta no pneimatiskā ieroča, trāpīja jaunieša Mārtiņa jakā. Lieta gan neesot atrisināta un vainīgie nav notverti. 

Saistītās ziņas

Par šaudīšanos ar pneimatisko ieroci Liepājā četrām personām piespriež nosacītu sodu 2
Gaišā dienas laikā sabiedriskā transporta pieturā sašauj cilvēku: jaunietis Mārtiņš pastāsta par pārdzīvoto 49
Daugavgrīvā kāda ģimene, cepot šašliku garāžā, ar pneimatisko šauteni izšauj kaimiņa automašīnai logu 1

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti Mikolajivā apšaudījuši dzīvojamās mājas 35
"Tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem!" - fitnesa trenere Nika Linde arī seksā ir par disciplīnu
Divas pasaules: par atšķirību starp Latvijas un padomju armijām
Tēmas: Facebook, LTV
Skatīt visus komentārus