Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā pagatavot vok ēdienu četrās minūtēs?

Māja un dārzs
20. maijā 06:05 2019. gada 20. maijā 06:05
Šefpavārs un “Maxima Latvija” projekta “Restorāns tavā virtuvē” vēstnesis Raimonds Zommers atklāj, kā visefektīvāk pagatavot restorāna cienīgus austrumu ēdienus, izmantojot ikvienam pieejamās “Kitchen Aid” vok pannas.

Nepilnās piecās minūtēs tika pagatavotas aromātiskas nūdeles gan ar jūras ķemmītēm, gan garnelēm.

Foto: Publicitātes foto

Zommers demonstrē un pastāsta par gatavošanas procesu: “Visām ēdienu sastāvdaļām ir jābūt maksimāli vienādās proporcijās, precīzi sagrieztām līdzīgās frakcijās, lai gatavošanas procesā viss vienlaikus būtu gatavs. Tad uzkarsējam pannu un uz tās liekam nepieciešamās sastāvdaļas. Garneles ar iepriekš kaltētām uzbriedinātām gailenēm, cukīni, plāni grieztu kabaci un, protams, nūdeles. Savukārt, gatavojot jūras ķemmītes, tām pievieno plāni grieztus burkānus, garšaugus un zaļumus. Vok ēdiena garšas nianses var mainīt atkarībā no tā, kādas vok mērcītes tiek pievienotas, šajā gadījumā izmantoju tarijaki mērci. Vēlamo aromātu un garšas nianses šādos ēdienos var piešķirt ar maigākām vai asākām garšvielām, bet lielisks palīgs ir gatavās vok mērces, kas padara ēdienu vēl sulīgāku un smaržīgāku,” stāsta šefpavārs.

Foto: Publicitātes foto

„Ja vok ēdiena sastāvdaļas ir iepriekš sagatavotas, šāda maltīte ir pagatavojama, izmantojot vok pannu, nieka četrās minūtēs. Mūsdienās brīvā laika trūkums ir aktuāls teju katram un pēc savas pieredzes varu teikt droši, ka vok ēdieni ir vieni no tiem, kurus, izmantojot atbilstošus virtuves piederumus, katrs var pagatavot restorāna cienīgas maltītes dažu minūšu laikā savās mājās.”

Foto: Publicitātes foto

Zommers skaidro, ka vok panna, lai arī daudziem vēl neiepazīta, ir ļoti parocīgs virtuves piederums ātrai garšīgu un veselīgu ēdienu pagatavošanai, jo produkti tiek karsēti pavisam īsu laiku.

“Ikviena restorānā pamatā ir augstas kvalitātes trauki, virtuves piederumi un labi produkti. To visu saliekot kopā un nedaudz piedomājot par komfortu un gaisotni, var radīt restorāna sajūtu mājās,” atzīst izcilais šefpavārs Raimonds Zommers.

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar “Maxima Latvija”. 

Citi šobrīd lasa

Bērns slapina gultā? To var novērst
Mantojuma strīdi, tiesu darbi - Valtera Frīdenberga radi apšauba, ka viņš tiešām gribējis precēt Kristīni
Skrastiņš miris no retas slimības. Atraitne Rita Trence: "Viņa aiziešana bija smaga"

«Насте очень плохо»: адвокат рассказал о состоянии Заворотнюк

"Господи, помилуй": Новые фото Бориса Корчевникова навели фанатов на тревожные мысли