"Caur ērkšķiem uz..." sestās sezonas prezentācija 2024. gada maijā

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz...” sestās sezonas prezentācija.

gallery icon
40
TV
2024. gada 31. maijs, 15:15

FOTO: ar Pecolli burvju trikiem un bijušās uzvarētājas dziedāšanu prezentē sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." jauno sezonu

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Piektdien, 31. maijā, atklāta sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." sestās sezonas filmēšana, pulcējot ne tikai jaunas dalībnieces, bet arī īpašus viesus.

Jau septembrī pie televīzijas skatītājiem kanālā "360TV" un izklaides platformā "Tet TV+" ar jauniem pārsteigumiem, skaudriem dzīvesstāstiem un cerībām par labāku nākotni nonāks sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz...” jaunā sezona.

Pasākumu atklāja Latvijas Rokmūzikas asociācijas dibinātājs un sociālā projekta ‘’Caur ērkšķiem uz…’’ ilggadējais vadītājs Jānis Bukums. Viņš veltīja iedvesmas un motivācijas pilnus vārdus jaunās sezonas dalībniecēm: “Vienmēr esmu bijis piekritējs idejai, ka tie, kuri grib, tie meklē un atrod veidus, cilvēkus un līdzekļus, lai īstenotu vai sasniegtu savu sapni. Bet tie, kuri nevēlas, meklē iemeslus un atrunas, lai varētu padoties un neturpināt iesākto ceļu,” uzsvēra Jānis Bukums.

Ar muzikālu priekšnesumu uzstājās arī iepriekšējās sezonas uzvarētāja Madara Timošilova un dziedātāja Diona Liepiņa ar dziesmu “Grēksūdze”. Tāpat dalībnieces tika iepazīstinātas ar dažādiem šīs sezonas jaunumiem – iekrājot piešķirtos līdzekļus ikdienas tēriņiem, dāmām būs iespēja atbalstīt kādu no Ziedot.lv projektiem, tiks ieviests jauns sarunu formāts “Aci pret aci”, kurā dalībnieces mentora pārraudzībā izrunās pastāvošās konfliktsituācijas un domstarpības, kā arī projektam pievienosies jauna vadītāja.

“Esam patiesi priecīgi, ka projektam turpina pieteikties drosmīgas sievietes, kuru stāsti neapšaubāmi aizkustinās ikvienu. Šī sezona skatītājiem ir sarūpējusi arī vairākus pārsteigumus - viens no tiem ir izmaiņas vadītāju sastāvā, kā arī iespēja dalībniecēm projekta laikā uzkrātos līdzekļus ziedot labdarībai. Ceļā, tiesa, viņas sagaida dažādi izaicinājumi, kas liks pārskatīt prioritātes, tāpēc ar interesi sekosim, kā viņām izdosies iecerētais. Tāpat negaidīts pavērsiens gaidāms arī “ērkšķu” apciemoto vietu kontekstā - kāds, to atklāsim sērijās! Visam pāri ir jaunas, cerībām pilnas, dzīves nelutinātas un ārkārtīgi stipras sievietes, kuras ir gatavas ņemt likteni savās rokās un atklāt savu stāstu visai Latvijai. Vairāk kā jebkad viņām būs nepieciešams nevis tik viegli paužamais nopēlums un šaubas, bet atbalsts un spēka vārdi - arī tad, ja tie izskan tikai avansā,” atklāj “Caur ērkšķiem uz...” producente Aija Strazdiņa-Ratinska.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces priecēja arī iluzionists Dante Pecoli. Iedvesmojoties no redzētā un dzirdētā, kā arī domājot par gaišāku nākotni un visu, ko vēlas mainīt savā dzīvē, dāmas tika aicinātas uzrakstīt sev vēstules, manifestējot ceļu uz jaunu sākumu.

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz...” jaunā sezona pie televīzijas skatītājiem nonāks jau šoruden un būs skatāma televīzijas kanālā "360TV", kā arī izklaides platformā "Tet TV+".

Šova "Caur ērkšķiem uz…" dalībnieces nokļūst cietumā

Negaidīts pavērsiens sagaidījis telekanāla "STV Pirmā" šova “Caur ērkšķiem uz…” dalībnieces. Dāmas nokļūst aiz restēm - Olaines cietuma Atkarīgo centrā ...

gallery icon
15