No “Jumpravas” līdz “ Stūrī zēvelei”. Ko varēs dzirdēt šonedēļ festivālā “Laba daba”
Mūzikas un mākslas festivāls „Laba Daba” trīspadsmito reizi norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki”.
Mūzika
2023. gada 3. augusts, 12:12

No “Jumpravas” līdz “ Stūrī zēvelei”. Ko varēs dzirdēt šonedēļ festivālā “Laba daba”

Jauns.lv

No 4. līdz 6. augustam atmosfēriskais Mūzikas un mākslas festivāls „Laba daba” uz piecām skatuvēm vienkopus pulcēs pašmāju un ārvalstu mūziķus, teātra, dejas un performanču māksliniekus. Nemainīgi plaša festivāla paralēlā programma ar dažādām aktivitātēm, darbnīcām, diskusijām un sporta turnīriem. Iekļaut programmā unikālus, sen nedzirdētus vai atjaunotus projektus ir kļuvusi par "Laba daba" tradīciju. Pirmo reizi programmā būs komiķis Jānis Skutelis ar īpaši radītu stand-up.

Muzikālajā programmā būs skatāmi un klausāmi – Shishi (Lietuva), Sturle Dagsland (Norvēģija), Shaman Shaman (Izraēla),  Brass Riot (Vācija), Jumprava, Dzelzs vilks, Rīgas modes, Latvijas Universitātes koris Dziesmuvara, ŠŅK, Purple Negative, Stūrī zēvele, Nova Koma, Indygo, Aston Kais, Cicco Sanchez (Itālija), Podruga, Baiba (Latvija/Austrija), Nils Īle un Perkusionistu komanda ar koncerta un meistarklašu projektu “Zeme dun”, Rāva, Zari, Sonntags Legion, Imants Daksis, Čipsis un Dullais ar Big Bang, Pienvedēja piedzīvojumi, Juuk, Oranžās brīvdienas, Māra Dagne, TKP, Bēdu brāļi, Tumors, Dj Krankenwagen, Vultura, Nohow, Indygo, NSR (Nebijušu sajūtu restauratori), kas uzburs ainu par leģendārās grupas NSRD albumu “Medicīna un māksla”. 

Dj programmu nodrošinās:  DJ apvienība Cannadis, Uncle Sampl3 un Uncle Rodion, Sound Meccano, Jackques of S’T’A, Apvienība Dabaskats, Ej Apskrieties,  Dj 2b, NGC-5218, Rabenau, Ekva, Šolis, Wodders u.c.

Savukārt paralēlajā programmā paredzētas vairāk kā 50 radošas, izzinošas un iesaistošas aktivitātes un atrakcijas, no kurām liela daļa – bez maksas. Neatņemama programmas sastāvdaļa arī LR 6 – LU Radio NABA tiešraides studija un skatuve. 

Aizvien rūpējoties par patīkamu atpūtu ģimenēm, gaidāma plaša bērnu un jauniešu programma un nodarbes, strādās bērnu dārzs, “Babyroom” mazuļu terase, mini zoodārzs “Dzīvo sapņu dārzs”, būs skatāma plaša īsfilmu programma sadarbībā ar festivālu 2ANNAS  un pieejama klusāka, atsevišķi labiekārtota zona telšu pilsētiņā.  Teātra programmā bērnus un jauniešus priecēs izrāde jauniešiem “Pilna slodze”, kā arī izrādes bērniem – “Kā saule gadījās” un “A.Kanna”. 

Neaizmirstamākie mirkļi no festivāla "Laba daba 2013"

gallery icon
77

Suņa skatuves programmā arī Sieviešu “Stand-Up”, dejas izrāde “Viss Ir Savā Vietā” un muzikāla performance “Divi Cilvēki un Arfa”. Savukārt, skatuves teātra un performanču programmu noslēgs komiķis Jānis Skutelis ar "Labai dabai" radītu stāvizrādi. 

Mūzikas un mākslas festivāls „Laba daba” trīspadsmito reizi norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Cēsu novada Līgatnes pagastā no 4. līdz 6. augustam. Turklāt, bērniem līdz 13 gadiem ieeja ir bez maksas.