Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ufo šis pavasaris ir radošiem darbiem ražīgs. (Foto: Juris Rozenbergs)

Kāpēc Ufo staigā ar kaklā pakārtu mājas atslēgu?

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
3. jūnijā 07:25 2023. gada 3. jūnijā 07:25
  Santa Sergejeva
Populārais humorists un AS "Gaso" sabiedrisko attiecību daļas projektu vadītājs Kaspars Upaciers jeb Ufo savas mājas atslēgu nēsā, kaklā pakārtu.

Žurnāla "Kas Jauns" vaicāts, vai atslēga ir domāta kā aksesuārs, jo tā iesieta glītā prievītē, Ufo paskaidro – tas esot praktisku apsvērumu dēļ, taču nu jau kādu laiku tas arī kļuvis kā viņa stila elements. Tā kā viņam nepatīk nēsāt sev līdzi kabatās milzīgus atslēgu saišķus, tad kaklā ir iekārta viņa paša projektētās un būvētās Tīnūžu privātmājas atslēga, bet kabatā atrodas automašīnas atslēga. Protams, ne jau tikai ar šo atslēgu aizslēgtas Ufo namdurvis, taču sīkāk par viņa izveidoto sistēmu nav ieteicams stāstīt drošības apsvērumu dēļ.

Ufo šis pavasaris ir radošiem darbiem ražīgs. (Foto: Juris Rozenbergs)

Ufo šis pavasaris ir radošiem darbiem ražīgs. Nupat viņš ar savu ilggadējo kolēģi Andri Freidenfeldu jeb Fredi "Radio SWH" 30. jubilejas ietvaros bija dzirdams radio ēterā ar kādreiz tik populāro rīta raidījumu "BB Brokastis". Tāpat arī komiķu apvienība "Comedy Latvia", atsaucoties uz Ufo šā gada atgriešanos uz komēdijas skatuves, bija uzaicinājusi viņu uz šā gada karstāko notikumu – "Ufo cepiens", kur populārais komiķis sacentās stand-up komēdijas lauciņā ar "Comedy Latvia" komiķiem. Turklāt nauda, kas savākta ar šā pasākuma biļetēm, būs veltīta labdarībai – Ukrainai.

Ufo arī atklāj, ka, iespējams, rudenī būs viens kopīgs pasākums ar Fredi un komponistu Zigmaru Liepiņu, kad tiks iedarbināti “nežēlīgie pantiņi”. Tas gan vēl esot ideju līmenī.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

FOTO: Valsts prezidents 80. jubilejā sveic aktieri Uldi Dumpi
Par traģiskas avārijas izraisīšanu bijušajam "Radio SWH" radošajam direktoram Rukeram piespriež septiņus gadus cietumā 6
Lietuvu šokē jauns mazgadīgas grūtniecības gadījums - mazuli gaida 11 gadu veca meitene 2
Pievienot komentāru