Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ne viss ir tā, kā izskatās. Toms Henkss patiesībā nav bijis dusmīgs. (Foto: Daniele Cifalà/NurPhoto/Shutterstock/ Vida Press)

Kameras fiksē brīdi, kad Toms Henks sadusmojas uz Kannu kinofestivāla darbinieku. Bet kas notika patiesībā?

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sarkanais paklājs
25. maijā 11:15 2023. gada 25. maijā 11:15
  Jauns.lv
Toms Henkss pieķerts it kā dusmu mirklī, kas bija vērsts pret Kannu kinofestivāla darbinieku, kad aktieris kopā ar sievu gāja pa sarkano paklāju. Bet ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās...

Kameras piefiksējušas brīdi, kad aktieris Toms Henkss it kā nespēj savaldīt dusmas pret kādu Kannu kinofestivāla darbinieku un strostē viņu turpat uz sarkanā paklāja.

66 gadus vecais aktieris prestižo Kannu kinofestivālu apmeklēja kopā ar sievu Ritu Vilsoni. Pāris ieradās uz sarkanā paklāja, lai kopā apmeklētu Henksa jaunākās filmas “Asteroid City” pirmizrādi.

Fotogrāfi no visas pasaules, kas seko festivāla norisei, fiksējuši neveiklu mirkli, kā slavenais aktieris šķietami strostē festivāla darbinieku.

Fotogrāfijās redzams, kā Henkss dusmīgi rāda ar pirkstu uz darbinieku, bet nākamajā kadrā žestu ar atpakaļ vērstu īkšķi, liekot it kā noprast, ka vēlas, lai darbinieks nekavējoties aizietu.

Arī Rita Vilsone izskatījās tikpat dusmīga kā viņas vīrs, un vairākos attēlos redzama rādām ar pirkstu uz darbinieku.

Izteikts pieņēmums, ka vārdā nenosauktais vīrietis ir personāla darbinieks, kurš sniedz norādes slavenajiem viesiem, kur jāiet, kad viņi ierodas uz sarkanā paklāja pasākumu. Šis darbinieks bija ģērbies klasiskā melnā smokingā ar melnu tauriņu.

Kamēr vieni, aplūkojot fotogrāfijas, secinājuši, ka slavenajam pārim izcēlies pamatīgs konflikts ar viesu koordinatoru, Rita Vilsone steigusies paskaidrot, kas patiesībā noticis uz sarkanā paklāja.

Toma Henksa laulātā draudzene pastāstījusi, ka pieņēmums par skandālu ir aplams. Pūļa skaļās uzvedības dēļ pāris nav varējis sadzirdēt, ko darbinieks saka un viņi sasprindzinājuši dzirdi, cik vien iespējams, lai saprastu, kur jāiet, un ņēmuši talkā žestu valodu.

Pēc tam pāris turpināja ceļu pa sarkano paklāju un pozēja fotogrāfiem. Abi pievienojās filmas “Asteroid City” komandai un Henkss priecīgi iepozēja selfijiem kopā ar kolēģi Adrianu Brodiju.

Laiks selfijiem. (Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press)

“Asteroid City” ir režisora Vesa Andersona jaunākā filma, tās darbība risinās piecdesmitajos gados izdomātā Amerikas tuksneša pilsētiņā, kur uz kongresu sabraukuši astronomiju mīloši studenti.
 
Toms Henkss un Rita Vilsone abi filmējušies šajā kinolentē, kurā redzamas arī tādas zvaigznes kā Adrians Brodijs, Tilda Svintone, Vilems Defo, Margota Robija, Edvards Nortons, Džeisons Švarcmans un Skārleta Johansone.

Filma kinofestivāla pirmizrādes vakarā izpelnījās sešas minūtes ilgas stāvovācijas.

Kopā ar Henksu un Vilsoni uz sarkanā paklāja kāpa arī pāra jaunākais dēls Trūmens Henkss.

Toms Henkss ar sievu Ritu Vilsoni un jaunāko dēlu Trūmenu Henksu filmas "Asteroid City" pirmzirādes vakarā Kannās. (Foto: David Fisher/Shutterstock/ Vida Press)

Citi šobrīd lasa

VIDEO: kā par Latvijas hokejistu panākumu priecājās citvalstu komentētāji
Āža kāju maisā nenoslēpsi — Saeimā netikušais "tautas kalps" apņirdz Latvijas hokejistu panākumu 20
FOTO: Latvijas izlases hokejistus Renāru Krastenbergu un Danu Ločmeli sagaida vēl viens pārsteigums dzimtajā Jelgavā
Pievienot komentāru