TV
2023. gada 23. februāris, 17:34

Grandiozais minēšanas šovs "Balss maskā" jau šonedēļ! Interesanti fakti par šīs sezonas dalībniekiem

Jauns.lv

Šī pavasara noslēpumainākais un intriģējošākais muzikālais šovs “Balss maskā” jau šo svētdien, 26. februārī plkst. 20.30, uzmirdzēs TV3 skatītāju ekrānos. Iepazīsimies ar pirmajiem sešiem šova dalībniekiem – Zaķi, Šaha karali, Naktstaureni, Pērtiķi, Astoņkāji un Melno kraukli, kurus uz skatuves atbalstīs jaunais šova vadītājs – šarmantais Gints Andžāns.

Turpmākos desmit svētdienas vakarus kanāla TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi spraigai muzikālai sacensībai, kur par uzvaru cīnīsies divpadsmit sabiedrībā populāras personības.

foto: Publicitātes foto
Šova "Balss maskā" pirmais raidījums

Šova uzvarētājs balvā saņems 5000 eiro, ko novirzīs sevis izvēlētam labdarības mērķim. Jau šonedēļ viena no maskām, kas būs nonākusi uz izbalsošanas strīpas, būs spiesta šovu atstāt, atklājot, kas aiz tās paslēpies. 

Šova "Balss maskā" 3. sezonas dalībnieki

Straujiem soļiem tuvojas grandiozākais minēšanas šovs “Balss maskā”, kura jaunā sezona pie TV3 skatītājiem nonāks jau 26. februārī. Skatītājus sagaida ...

gallery icon
18

Vakara laikā šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Šipkēvics centīsies atmaskot dalībniekus, izmantojot sagatavotos pavedienus. Tos trīs, kuriem būs lemts nokļūt uz izbalsošanas svītras, izlems skatītāji klātienē, taču to, kuram būs jāizstājas no turpmākās sacensības un jāvelk nost maska, lems šova detektīvi.

foto: Publicitātes foto
Šova "Balss maskā" pirmais raidījums

Daži interesanti fakti par šovu:

  • Šajā šova sezonā vissmagākā ir Tortes maska, kas sver vairāk nekā 20 kg.
  • Divas no maskām – latviskā Rudzupuķe un mītiskais Laimes lācis – ir radītas Latvijā. To autors ir multimākslinieks Kašers.
  • Detektīvi visas sezonas garumā izteiks minējumus par vairāk nekā 200 slavenībām. Šķietami visneticamākās versijas par to, kurš slēpjas zem maskas, izteiks detektīvs Jānis Krīvēns.
  • Katrā video pavedienā ir vidēji 6 fakti par katru slavenību, bet kopumā šova laikā izskanēs apmēram 330 faktu un pavedienu par visām 12 maskām.
  • Šovā piedalās 12 dalībnieki, kuri ir deviņu dažādu nozaru pārstāvji.