Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Demija Mūra. (Foto: The Hollywood JR / BACKGRID/ Vida Press)

Kārtējā plastika? Paparaci nofotografējuši Demiju Mūru ar jauno draugu, un, šķiet, viņai ir grūtības aizvērt muti

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2022. gada 24. novembrī 18:50 2022. gada 24. novembrī 18:50
  Jauns.lv
Demija Mūra (60) ir liela plastiskās ķirurģijas piekritēja. Daudzi uzskata, ka kino zvaigzne tik ļoti cenšas saglabāt jaunību, ka praktiski neiziet no kosmetoloģijas klīnikām. Brīžiem šāds iejaukšanās rezultāts izskatās ļoti savādi – tā noticis arī šoreiz.

Tā vien šķiet, ka aktrise Demija Mūra ir atkal apmeklējusi plastikas ķirurgu. Attēlā, ko paparaci izdevies nofotografēt uz ielas, redzams, ka viņas augšlūpa ir nedabiski pacelta uz augšu un mute tikpat kā neaizveras, - uzmanību pievērsuši vairāki interneta lietotāji.


Tomēr pats svarīgākais ir, lai Demija patiktu pati sev un savam jaunajam draugam. Nesen aktrise šķīrās no šefpavāra Daniela Humma, bet tagad atkal manīta kāda noslēpumaina vīrieša sabiedrībā.

Iziešanai sabiedrībā aktrise izvēlējusies oranžu ādas jaku, džemperi ar augsto apkakli, tumši pelēkas bikses un melnus zābakus. Savu koptēlu viņa papildinājusi ar brillēm un melnu ādas somiņu, bet garos matus atstājusi vaļējus.

Džempera “ķengurkabatā” aktrise nesa mazu klēpja sunīti.

Demija Mūra. (Foto: The Hollywood JR / BACKGRID/ Vida Press)

Mūras pavadonis bija ģērbies melnā ādas jakā, sarkanā kreklā ar baltu rakstu, melnās atlasa biksēs un gaišos apavos.

Demija Mūra. (Foto: The Hollywood JR / BACKGRID/ Vida Press)

2022. gada vasarā Demija Mūra neslēpa no faniem, ka viņai ir jaunas attiecības. Lai gan viņa par savu vīrieti neko nestāstīja (un pat neatklāja viņa vārdu!), savā “Instagram” blogā viņa dalījās ar kopīgām fotogrāfijām. Kādā no attēliem mīļotais vīrietis bija redzams maigi skūpstām Demiju uz vaiga un viņu apskaujam.

Žurnāls “Hello” ātri vien noskaidroja, ka populārajai aktrisi ir attiecības ar tobrīd 46 gadus veco šveiciešu šefpavāru Danielu Hummu.

Par Holivudas zvaigznes un 13 gadus jaunākā šefpavāra romānu kļuva zināms Parīzes modes nedēļas laikā šā gada martā, taču aktrisei tuvi cilvēki nebija pārāk labās domās par šī pāra attiecību ilgnoturību. Viņiem bija bail, ka Demijai varētu nākties atkal piedzīvot sirdssāpes.

Atgādināsim, ka Demija Mūra līdz šim bijusi precējusies trīs reizes. Viņa bija laulājusies ar rokmūziķi Frediju Mūru (1981-1985), aktieri Brūsu Villisu  (1987-2000) un aktieri Eštonu Kačeru (2005-2013).

Mūras otrajā laulībā pasaulē nāca viņas trīs meitas – Rūmera, Skauta un Talula.

Atgādināsim, ka 2003. gadā Demija Mūra sāka satikties ar 15 gadus par sevi jaunāko aktieri Eštonu Kačeru un divus gadus vēlāk apprecējās. Pāris laulību šķīra 2011. gadā, un Demija to ļoti smagi pārdzīvoja.

2014. gadā Mūrai bija gadu ilgs romāns ar rokgrupas “Dead Sara” bundzinieku Šonu Fraideju, kurš bija 24 gadus jaunāks par aktrisi. Pirms tam viņu vienoja īslaicīgas attiecības ar krietni par sevi jaunāko mākslas dīleri Vito Šnābelu.

Citi šobrīd lasa

Brīdinošs simptoms, ejot augšup vai lejup pa kāpnēm, var signalizēt par demenci 1
Torņakalnā jauniešus sabraukušajam sirmgalvim bijusi derīga transportlīdzekļa vadītāja medicīniskā izziņa 9
FOTO: galerijā "Istaba" atklāj "Grafiķu kalendāra" izstādi
Pievienot komentāru