TV
2022. gada 5. augusts, 13:55

Šovā "Slavenības. Bez filtra" Šutovienei, Kambalai un Kivičiem pievienojas ballīšu medniece Baiba Klints

Jauns.lv

Līdzās plaši apspriesto un skatītāju iemīļoto šova zvaigžņu Olgas Kambalas, Magones Šutovienes un Andra Kiviča privātās dzīves peripetijām raidījuma "Slavenības. Bez fitra" jaunā sezona pārsteigs ar vēl nebijušu vērienu. Ballīšu lauvenes - trakulīgās deju horeogrāfes Baibas Klints - vadībā skatītājiem būs iespēja ielūkoties aiz citkārt slēgtām durvīm.

Baiba iekļūs ekskluzīvos tusiņos un saviesīgos pasākumos, skaļos burziņos un privāti intīmās mājas ballītēs, atklājot, kā izklaidējas un dzīvi svin sabiedrības krējums. Baiba iedvesmos pašpikot slavenību stilu, smelties radošas idejas trakulīgiem tusiņiem, noskaidros, cik daudz zvaigznes tērē, ar ko atnāk un, galvenais, ar ko kopā dodas prom no pasākumiem.

“Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona liks trīt mēles jau no 8. augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18:30 "STV Pirmā!", kā arī internetā - "Tet+".

"Tet" 2022. gada rudens sezonas prezentācija

2022. gada 3. augustā notika "Tet" rudens sezonas prezentācijas pasākums.

gallery icon
81

Ballīšu lauvene Baiba Klints iegriež tusiņu kopā ar slavenībām

Hiphopa dejotāja Baiba Klints plašāku atpazīstamību guva, burtiski satricinot internetu ar savu deju video, kā arī nofilmējoties populārā puertorikāņu mūziķa Daddy Yankee videoklipā.

Viņas profesionalitāte un prasmīgie deju soļi izpelnījušies arī citu pasaules zvaigžņu atzinību – viņu slavējis pat Eminems un Kriss Brauns. Baiba mīl ceļot, izklaidēties un labprāt iepazīst cilvēkus, tāpēc jaunais ampluā kā “Slavenības. Bez filtra” ballīšu medniecei viņai piestāv patiesi lieliski. Varam pačukstēt, ka jau šova pirmajā sērijā Baiba ne tikai iepazīstinās ar sevi, bet rādīs klasi, sarīkojot pati savu ballīti, kurā paviesosies arī viņas labs draugs Markus Riva.

Vai Andrim Kivičam uzlikts lāsts?

Beidzamo gadu notikumi – šķēršļi attiecībās ar meitām, dzīve starp Latviju un Norvēģiju un nemitīgās negācijas – iedzinuši Andri Kiviču strupceļā un likuši vērsties pēc padoma pie ekstrasensa. Taču gaišreģa teiktais viņu pārsteidz nesagatavotu.

Andra un Lienes Kiviču ģimenes dzīve

Andra un Lienes Kiviču ģimenes dzīve.

gallery icon
92

Līdzās atbildēm uz tādiem aktuāliem jautājumiem kā "vai izdosies atkal būt kopā ar meitām" un "vai krāmēt ceļasomas, lai dotos prom no Latvijas", viņš paziņos, ka muzikantam esot uzlikts lāsts. Vai tā varētu būt, ka kāds uzlicis ļaunu aci Andrim un kā no tās tikt vaļā?

Tāpat “Slavenības. Bez filtra” jaunajā sezonā skatītājiem būs iespēja uzzināt, kā patiesībā Andrim un Lienei Kivičiem gāja Amerikā. Kādās dēkās abi iekūlās un kā pēc atgriešanās abiem izdosies salāgot izklaides un ballītes ar meitiņas bērnudārza gaitām.

Magones žilbinošās pārvērtībām atstāj uz pauzes “eksiņu”

Darbīgā lauku dāma Magone ir pārliecināta – kamēr nepārraus saites ar pagātni, nav iespējams spert drošu soli nākotnē. Tāpēc viņa, šiki sapucējusies, dodas pie Venta, lai beidzot nokārtotu sasāpējušos jautājumus par abu kopīgā dēla audzināšanu.

Vārds pa vārdam un lietišķi aizsāktā satikšanās beidzas ar koķetu peldi vietējā upē un amzierēšanos. Vai izrādīsies taisnība tiem, kas mēļo, ka veca mīlestība nerūs? Ja attiecībās ar Venti vēl iezogas liega dzirksts, tad, šķiet, ka ar Žani gan jūtas nocietinājušās – Magone grasās mainīt uzvārdu un apņēmīgi turpina kārtot šķiršanās lietu tiesā.

Olga Kambala pošas uz Turciju pēc jauna deguna un krūtīm

Efektīgā Olga Kambala jau izsenis sapņojusi par vizuālām pārvērtībām un gulšanās zem ķirurga skalpeļa viņas sapni nespēj apslāpēt.

Olga Kambala gatavojas fitnesa čempionātam

Olga Kambala 2021. gada pavasarī gatavojas fitnesa čempionātam.

gallery icon
15

Viņa pošas ceļā uz Turciju, lai Stambulas klīnikā operētu degunu un krūtis. Taču Kambalu pārim šis izrādās īpaši izaicinošs pārbaudījums - Olga ir tik satraukusies, ka abu starpā izceļas neviens vien strīds. Olga pārmet vīram atbalsta trūkumu, kamēr Kasparu nogurdinājušas sieviņas emocijas.

Kaspars un Olga Kambalas - viens no spilgtākajiem Latvijas pāriem

gallery icon
12

Kāda izskatīsies Olga pēc operācijas un cik smags būs atveseļošanās process? “Slavenības. Bez” filtra skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi arī Olgas meitu savstarpējām attiecībām, būt klāt brīdī, kad uz ekrāniem iznāk filma par Kasparu Kambalu, kā arī baudīt iemīļotās ģimenītes košo sadzīvi.

Olgas Kambalas erotiskā fotosesija

Sportista Kaspara Kambalas sievas fitnesa entuziastes Olgas Kambalas erotiskā fotosesija.

gallery icon
6