Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Policijas konvojs vēlu vakarā pavada Putinu uz noslēpumainu vizīti Kremlī. VIDEO 6

Trakā pasaule
26. jūnijā 16:47 2022. gada 26. jūnijā 16:47
  Jauns.lv
Sociālajos tīklos izplatījies kāds video, kur redzams, kā konvojs apsardzes darbinieku sestdien, 25. jūnijā, steidzami pavada Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu uz Kremli.

Kremļa preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs apstiprinājis Krievijas ziņu aģentūrai TASS, ka Putins patiešām sestdien ap pulksten 23.00 ieradies Kremlī, tomēr neatklāj steidzamās vizītes mērķi.

Peskovs noraidījis, ka vizītes iemesls būtu augstākā līmeņa amatpersonu krīzes sanāksme. Viņš arī noliedzis, ka Putins būtu nolēmis nākt klajā ar kādu ārkārtas paziņojumu. "Nē. Tas nav tā. Viss ir normāli," TASS norādījis Peskovs.

Jāteic, ka Putina vizīte Kremlī sekoja uzreiz pēc sarunām ar Baltkrievijas līderi Aleksandru Lukašenko, kurās Putins piekrita piegādāt Lukašenko progresīvus ieročus. Aizvadītajā naktī Krievijas kara lidmašīnas, izmantojot Baltkrievijas gaisa telpu, bombardēja Ukrainas pilsētas, tostarp Kijivu.

Ņemot vērā, ka pēkšņās vizītes mērķis Kremlī netiek atklāts, izplatās jaunas spekulācijas, ka, iespējams, viņš tomēr devies ierunāt kādu svarīgu paziņojumu tautai, kas tiks demonstrēts vēlāk.

Krievijas prezidents jau iepriekš ir ierakstījis nozīmīgus paziņojumus Kremlī, kas publiskoti pēc tam. Tiek uzskatīts, ka arī viņa nakts uzruna, kas 24. februārī uzsāka viņa "īpašo militāro operāciju" Ukrainā, ir iepriekš ierakstīta. Tā kā Putins nedzīvo Kremlī, viņa pēkšņā ierašanās sestdienas vakarā tiek uzskatīta par ārkārtēju.

Citi šobrīd lasa

"Parodija par mani bija izdevusies!" - Raimonds Pauls sajūsmā par Maksima Galkina uzstāšanos
Ciemos Krusātā: kā igaunis Martins Samms Kurzemes muižā sāka audzēt vīnogas
Izliekas par garīgi slimiem un šauj sev dibenos – atklājas jauni krievu okupantu triki aizbēgšanai no kara
Skatīt visus komentārus