Mūzika
2022. gada 5. aprīlis, 16:13

Jauns vārds pašmāju mūzikā - Niklāss publisko pirmo dziesmu un video "Seši vēji"

Jauns.lv

Ar dziesmu "Seši vēji" sevi piesaka jauns latviešu popmūzikas izpildītājs Niklāss, kurš ir arī pats savas dziesmas mūzikas un teksta autors, gan arī video režisors.

Kā portālu Jauns.lv informēja izdevniecība "MicRec", jaunais skatuves mākslinieks ar mūziku vēlas iedvesmot, aicina sapņot un tiekties uz saviem mērķiem. Dziesmu “Seši vēji” ierakstījis un miksējis pieredzējušais "Factory Sounds Studio" producents Gints Stankevičs.

Niklāss par dziesmu saka: “Reizēm neiespējamais ir iespējams. Ir iespējams izdzīvot skaistākās un tajā pašā laikā sāpīgākās emocijas dzīvē. Katra cilvēka enerģija, kas ienāk mūsu dzīvēs ir paliekoša un ar savu mācību. Ir jāiemācās pieņemt šis emocijas, tās apstrādāt un ar tām sadzīvot. Galvenā doma ir izbaudīt un ķert katru sajūtu ko šobrīd sajūtam, jo tā var būt pēdējā reize, kad kaut kas tāds notiek tieši ar mums. Vēlos raisīt mīlestību un atvērtību cilvēkos, sniedzot tikai pozitīvas emocijas.”

Niklāss ar mūziku vēlas iedvesmot, aicina sapņot un tiekties uz saviem mērķiem.

Dziesmas videoversijā vēstījumu dejā “izstāstīja” Daniela Čapkovska un aktrise Endija Dārja Čapkovska. Stāstu filmēja un montēja Samuels Lemantovičs, asistējot Agnetai Ragauskai. Fotofiksācijas veidoja Nikola Grīnberga un Markuss Tamanis. Gaismu mākslinieks - Dāvis Maskavičs. Par visiem video tapšanā iesaistītajiem Niklāss piebilst: “Šī komanda spēja manu kosmisko lidojumu pārvērst realitātē!”

Dziesmas “Seši vēji” autors un izpildītājs saka īpašu paldies saviem draugiem un paziņām, kas ir atbalstījuši jau no pirmsākumiem: Agrim, Markusam Tamaņiem, kā arī Guntaram Račam par ticēšanu, uzklausīšanu un ideju realizāciju. Dāvim Maskavičam par videoklipa, lielisko gaismu realizācijas iespējām un ieguldīto darbu. Milzīga pateicība katram, kas ir iesaistījušies mūzikas un video tapšanā. Iepriekš saka paldies arī katram klausītājam un atbalstītājam, kas dosies kopīgā ceļojumā ar Niklāsu un ir gatavs izdzīvot tikai skaistākās emocijas. 

Guntars Račs bilst: “Par Niklāsu man ieminējās Draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks, kurš ieteica noklausīties Niklāsa demo ierakstus. Nolēmu dot iespēju un nenožēloju, jo Niklāss ir pilns apņēmības paveikt kaut ko oriģinālu un savu. Un jaunajiem jādod iespēja. Tā esam darījuši jau 30 gadus un daudzi no tiem, kuriem esam izdevuši viņu pirmās dziesmas, ar laiku kļuvuši par latviešu mūzikas flagmaņiem. Piemēru ir neskaitāmi daudz. Cerams, ka Niklāsam izdosies, ko arī novēlu.”

Niklāss ar mūziku vēlas iedvesmot, aicina sapņot un tiekties uz saviem mērķiem.

Niklāss Pugejs dzimis 1999. gada 21. jūnijā, Alūksnes novadā, Liepnas pagastā. Mācījies un absolvējis Liepnas vidusskolu un Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskolu. Mūzikas un mākslas gaitas uzsācis Jaunannas mūzikas un mākslas pamatskolā, absolvējot klavieru klasi. Šobrīd studē Latvijas Universitātē. Pirmās atmiņas par dziedāšanu saistās ar vietējiem Latvijas vokālistu konkursiem skolotājas Lilitas Spirkas pavadībā. Dziedāšana vienmēr ir klusām sekojusi līdzi gan mūzikas skolā, gan mācoties Rīgā. Mīlestību pret klavierspēli raisījusi skolotāja Inese Vilciņa. Pēc mācību absolvēšanas reglamentētā profesijā ir sapratis, ka māksla un mūzika ir tuvāka nekā došanās jūras plašumos. Interesē publiskā runa, cilvēku izklaidēšana un priecēšana, muzicēšana, mūzikas radīšana, un darbs radošajās industrijās. Labprāt pavada laiku brīvā dabā, un spēlējot pludmales volejbolu pie jūras. Slēpošana un makšķerēšana ziemā palīdz sakopot domas un atslēgties no realitātes.

Niklāss ar mūziku vēlas iedvesmot, aicina sapņot un tiekties uz saviem mērķiem.