Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kevins Kostners seriālā "Jeloustouna". (Foto: Publicitātes)

Nedēļas jaunumi "Tet+" - pašmāju drāma "Bedre", dokumentāla filma Bonda faniem un seriāls ar Kevinu Kostneru

TV
13. oktobrī 17:00 2021. gada 13. oktobrī 17:00
  Jauns.lv
"Tet+" izklaides platformā, kas pieejama arī "Helio iTV", šonedēļ lūkojiet Daces Pūces režijas debijas filmu "Bedre", dokumentālu darbu par beidzamo Džeimsu Bondu un kritiķu atzītu seriālu "Jeloustouna".

Bez mīlestības nedzīvojiet!

Emocionāla un īsti latviska – tā ir filma "Bedre", veidota pēc rakstnieces Janas Egles stāstu motīviem.

Tās centrā ir desmitgadīgais Markuss, kam jāpielāgojas jaunajai dzīvei laukos pie omes. Pēc incidenta ar kaimiņu meiteni Emīliju ciema iedzīvotāji uz zēnu sāk lūkoties ar neiecietību un aizdomām, līdz nejaušības dēļ viņš atrod patvērumu pie noslēpumainā vientuļnieka Jūrnieka, kurš dzīvo meža nomalē... Bedre ir satricinošs vizuāls un audiāls piedzīvojums, kura smagums skatītāju vajās vēl ilgi pēc seansa beigām. Tas ir stāsts par ikdienas ļaunumu, aizspriedumiem, mīlestības trūkumu, tomēr tā traģiskums ir sabalansēts ar mierinošām filmas beigām un mākslas dziedinošo varu.

Bedre ir saņēmusi "Grand Prix" Lībekas starptautiskajā kinofestivālā, kā arī piedalījusies ASV, Dienvidkorejas, Šanhajas, Irānas, Krievijas un Tallinas kinofestivālos un beidzot ir gatava iepazīt arī Latvijas skatītājus. Režisores Daces Pūces debijas pilnmetrāžas spēlfilmu skatieties "Tet+ Kino".

Būt Džeimsam Bondam

Dokumentālajā filmā "Būt Džeimsam Bondam" ("Being James Bond") aktieris Denjels Kreigs atskatās uz savu 15 gadu ilgo piedzīvojumu Džeimsa Bonda lomā.

Filmā iekļauti vēl neredzēti kadri, sākot no "Kazino Royale" līdz jaunākajai, 25. filmai "Nav laiks mirt", un Kreigs dalās ar personīgām atmiņām sarunā ar 007 producentiem Maiklu Dž. Vilsonu un Barbaru Brokoli.

To visu lūkojiet "Tet+ Filmas un seriāli" latviešu vai angļu valodā.

Modernais kovbojs Kostners

Seriāls "Jeloustouna" ("Yellowstone") stāsta par Datonu ģimeni, kuras galva Džons Datons vada lielāko rančo valstī.

Rančo robežām nepārtraukti uzbrūk – zemes attīstītāji, Brokenrokas indiāņu rezervāts un valstī lielākais nacionālais parks. Galvenajā lomā seriālā ir Holivudas zvaigzne Kevins Kostners, kas gan saka – viņa varonis nav nekāds kovbojs. “Datons ir kā liela uzņēmuma vadītājs. Un viņam nākas saskarties ar dažādām grūtībām, jo vadīt rančo tā, kā to darīja viņa vecvecvecāki, vairs nevar,” saka Kostners.

Seriālu, kam novembrī klajā nāks jau ceturtā sezona, skatieties "Tet+ Filmas un seriāli" latviešu vai angļu valodā.

Citi šobrīd lasa

Andrejs Mamikins par skandalozo atlaišanu no darba: “Kad mani apsaukā par "antivakseri", man ir smieklīgi” 12
Dakteris Jānis Zaļkalns: vai tiešām dzīvojam Sūnu ciemā, neredzot, kas notiek? 7
VIDEO: kāds iedzīvotājs nepakļaujas mājsēdei
Pievienot komentāru

"Единственное, чего я хотела, - это упасть на диван": женщина прошла через все круги ада, пока целых 16 лет лечилась от болезни Лайма

Тамара Глоба составила гороскоп на ноябрь 2021 года: к чему стоит подготовиться знакам зодиака