Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Viņa padarīja mani traku": princese Diāna gadiem ilgi pēc kāzām nesazinājās ar mammu

Slavenības
24. jūnijā 06:22 2021. gada 24. jūnijā 06:22
  Jauns.lv
Princeses Diānas un prinča Čārlza laulība nebija laimīga, taču tā nav vienīgā problēma, kas darīja raizes Velsas princesei. Par Diānas konfliktu ar māti pastāstījis “Yandex Zen” kanāla “Karaļnama noslēpumi” autors.

Princese Diāna un princis Čārlzs kāzu dienā 1981. gadā. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Princese Diāna savulaik ne reizi vien stāstījusi mediju pārstāvjiem, ka viņai ar mammu Frensisu Šendu Kidu bijušas sarežģītas attiecības. Turklāt Diānas kāzas ar Čārlzu šīs attiecības tikai pasliktinājušas, māte un meita neesot sazinājušās “trīs vai četrus gadus”.

Princese Diāna kāzu priekšvakarā gribējusi tās atcelt

Kad Čārlzs un Diāna pirmo reizi satikās, viņi viens otram neiepatikās. Čārlzs aizvien bija aizrāvies ar savām iepriekšējām attiecībām ar Kamillu Pārkeri-Boulzu, un Diāna saprata, ka viņiem nav daudz kopīga.

Kad Čārlzs bildinājis Diānu, viņa jutusies pārsteigta un pat iesmējusies. Lēdija Dī piekritusi vienot savu dzīvi laulības saitēm, taču dienu pirms ceremonijas gribējusi visu atcelt. Viņa uzzinājusi, ka tikai divas dienas pirms šī svarīgā notikuma Čārlzs apciemojis Kamillu un pasniedzis viņai dāvanu. Diānai tas nepatika, taču māsas nav ļāvušas viņai atkāpties, sakot, ka esot jau par vēlu.

Diānai nebija pašas labākās attiecības ar mammu. Viņas vecāki bija šķīrušies, un tas atstāja ietekmi uz nākamās princeses attiecībām ar mammu un tēti. Taču laikā, kad Diāna bija saderināta ar Čārlzu, viņa vērsusies pie mammas, lai viņa palīdzētu meitai ar gatavošanos kāzām. Taču viss beidzies ne pārāk labi un viņu attiecības vēl vairāk pasliktinājušās.

“Māte mani šausmīgi pievīla ar kāzām. Viņa turpināja raudāt. Viņa teica, ka nespēj izturēt spiedienu. Pēc tam es ar viņu nerunāju trīs vai četrus gadus. Viņa padarīja mani traku, ” savulaik izteikusies Diāna.

Lai gan beigu beigās Diāna un viņas mamma sakārtoja savstarpējās attiecības, tās joprojām bija saspringtas. Ap to laiku, kad Diāna un Čārlzs 1992. gadā bija pieņēmuši lēmumu nedzīvot kopā, Velsas princesei ar māti izcēlās jaunas problēmas. Pēc zinātāju teiktā, Frensisai nav patikuši vīrieši, ar kuriem satikusies Diāna.

Princeses Diānas mamma Frensisa savas jaunākās meitas bērēs 1997. gadā. Mamma mūžība devās septiņus gadus vēlāk - 2004. gadā. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

FOTO: tādas bija greznākās kāzas šovasar jeb Kā precējās Žanis un Alīna Peineri
FOTO: Dončičs un citas slovēņu basketbola zvaigznes Tokijā ne tikai labi spēlē, bet arī uzdzīvo un pārkāpj noteikumus 2
Cik personai bez simptomiem būs jāmaksā par Covid-19 testu? 1
Pievienot komentāru

Потеряв работу на "Давай поженимся!", астролог Василиса Володина начала торговать гороскопом прививок

"Гостеприимная Юрмала": Николаев и Проскурякова показали свои посиделки с подругами