Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uzzinot, ka dzīvnieku patversmē katra suņa uzturēšana ik dienu izmaksā divus eiro, Rēzija pavēstīja, ka abi ar Aināru izlēmuši "Ulubeli" atbalstīt, sniedzot iespēju vienas dienas maltīti sarūpēt 50 suņiem. (Foto: Mārtiņš Ziders)

 

Rēzija Kalniņa un Ainārs Rubiķis pirms kāzu jubilejas aizvien kā tikko iemīlējušies

Slavenības
22. jūnijā 06:17 2021. gada 22. jūnijā 06:17
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Izcilā aktrise Rēzija Kalniņa (50) un diriģents Ainārs Rubiķis (42), kas jūlijā atzīmēs astoto gadadienu precēta pāra statusā, aizvien staigā, rokās sadevušies, un dūdo kā balodīši.

Kā novērojis žurnāls "Kas Jauns", šomēnes mākslinieku pāris piedalījās Līčos esošās dzīvnieku patversmes "Ulubele" 11. pastāvēšanas gadadienas svinībās.

Lai gan pašu mājās mīt dižciltīgi suņu puikas – špici Umka un Rūmī –, Rēzija un Ainārs ir ciešā draudzībā ar "Ulubeli", kur mīt arī šā gada sākumā no pamesta, nodeguša īpašuma Ķekavas novadā izņemtais suns Ārčijs. Uzzinot par desmitgadīgo Bernes ganu suņa jaukteni, kas atstāts voljērā, bradā savos izkārnījumos, turklāt netiek arī pietiekami barots un, antisanitārajos apstākļos mitinādamies, iedzīvojies nopietnās veselības problēmās, Rēzija Kalniņa devās uz patversmi un medijiem skaļi pauda savu viedokli par šo dzīvnieka labturības pārkāpumu. Satikties ar Ārčiju, kurš ir izārstēts un aizvien uzturas patversmē, Rēzija kopā ar vīru Aināru ieradās arī "Ulubeles" 11. pastāvēšanas gadadienas dārza svētkos.

Pasākumā, kur aktrise uzstājās ar sirsnīgu uzrunu, aicinot ikvienu sargāt un rūpēties par četrkājainajiem draugiem, bija vērojamas arī Rēzijas siltās attiecības ar vīru Aināru. Pāris, kam pēc dažām nedēļām būs astotā kāzu gadadiena, pa svinību norises vietu staigāja, sadevušies rokās. Oficiālo uzrunu laikā Kalniņa un Rubiķis bija vai nu cieši apskāvušies, vai Rēzija bija maigi pieglaudusi galvu vīra plecam. Apkārtesošie ar prieku noraudzījās uz slaveno pāri, kurā abi aizvien izskatās kā nesen iemīlējušies.

Uzzinot, ka dzīvnieku patversmē katra suņa uzturēšana ik dienu izmaksā divus eiro, Rēzija pavēstīja, ka abi ar Aināru izlēmuši "Ulubeli" atbalstīt, sniedzot iespēju vienas dienas maltīti sarūpēt 50 suņiem. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Pērn pirms savas 50. dzimšanas dienas Rēzija Kalniņa žurnālam "Kas Jauns" atzina, ka pandēmijas laiks, kas kultūras jomā darbību nostopēja pilnībā, abus ar Aināru satuvinājis vēl vairāk nekā līdz šim. Rubiķis, kas vada Berlīnes Komisko operu, uzturējās Latvijā un baudīja mājas dzīvi kopā ar laulāto draudzeni Mārupē. Tāpat pāris dīkstāves laiku izmantoja, lai īstenotu kopīgo sapni, un realizēja savas kultūrtelpas "OratoriO" izveidi.

Kā zināms, Dailes teātra dīva Rēzija Kalniņa šogad kandidēja pašvaldības vēlēšanās un tika ievēlēta Mārupes domē.

Uz muguras abiem bija līdzīgas taisnstūrformas somas, kādas patlaban ir ļoti modernas. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Citas ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" svētku dubultnumurā!

Citi šobrīd lasa

Vai Rietumi drīz sapūs? Pasaulē arvien skaidrāk iezīmējas virzība uz totālu kontroli. Saruna ar vēsturnieku Hariju Tumanu 23
FOTO: Dončičs un citas slovēņu basketbola zvaigznes Tokijā ne tikai labi spēlē, bet arī uzdzīvo un pārkāpj noteikumus 2
VIDEO: saniknots par nesaņemto naudu, vīrietis Vācijā ar ekskavatoru sagrauj jaunbūvi 3
Pievienot komentāru

Потеряв работу на "Давай поженимся!", астролог Василиса Володина начала торговать гороскопом прививок

"Гостеприимная Юрмала": Николаев и Проскурякова показали свои посиделки с подругами