Slavenības
2021. gada 16. marts, 16:40

Hercogienes Ketrīnas māsa Pipa kļuvusi par māmiņu savam otrajam bērnam

Jauns.lv

Kembridžas hercogienes Ketrīnas māsa Pipa tagad ir divu bērnu mamma. Viņa laidusi pasaulē meitiņu, kuras vārdam ir īpaša saikne ar tanti Keitu.

Pipa Metjūsa ar dēlu Arturu 2020. gada martā

gallery icon
4

Šo pirmdien pasaulē nākusi Kembridžas hercogienes Ketrīnas jaunākās māsas Pipas Metjūsas un viņas vīra Džeimsa Metjūsa otrais bērns. Pārim piedzimusi meitiņa. Abu pirmdzimtais – divus gadus vecais dēls Arturs – tagad ir vecākais brālis, informē slavenību žurnāls “People”.

Kembridžas hercogienes māsas Pipas Midltones kāzas ar miljonāru Džeimsu Metjūsu

Kembrižas hercogienes Ketrīnas māsa Pipa Midltone sestdien Anglijas lauku baznīcā apprecējās ar miljonāru Džeimsu Metjūsu.

gallery icon
96

Greisa Elizabete Džeina pasaulē nākusi šā gada 15. martā pulksten 4.22 naktī pēc Anglijas laika. Jaundzimusī sver 2,9 kilogramus. Māmiņa un bērns jūtas labi, žurnālam “People” apliecinājusi ģimene.

Pipa Midltone auklē dēlu

gallery icon
8

“Viņa ir brīnišķīga, visi ir ļoti priecīgi par tik burvīgu ģimenes papildinājumu,” apliecinājis ģimenei tuvs cilvēks.

Pipa un Džeimss meitiņai devuši vārdu Greisa Elizabete Džeina, kas nozīmē, ka otrais vārds mazulītei ir kopīgs ar slaveno tanti Keitu, kura pasaulē nākusi kā Ketrīna Elizabete Midltone. Pipas meitai vārds ir kopīgs arī ar hercogienes Ketrīnas vīra vecmāmiņu Lielbritānijas karalieni Elizabeti II.

Pipa Metjūsa (Midltone) ar vīru Džeimsu Metjūsu un brāli Džeimsu Midltonu princeses Eiženijas kāzās - dažas dienas pirms Pipas dzemdībām

gallery icon
20

Tiek ziņots, ka Ketrīna un princis Viljams esot “ļoti priecīgi” par ziņu par Pipas bērna piedzimšanu.

“Hercogs un hercogiene ir ārkārtīgi priecīgi par šo brīnišķīgo vēsti,” zinātājs apliecinājis žurnālam “People”.

Pipas Midltones un Džeimsa Metjūsa medusmēnesis

Hercogienes Ketrīnas māsa Pipa Midltone ar vīru Džeimsu Metjūsu medusmēnesi sākuši ar karalisku atpūtu Franču Polinēzijā, bet pēc tam devušies ...

gallery icon
40

Pipas (37) un Džeimsa (45) pirmais kopīgais bērns pasaulē nāca 2018. gada oktobrī. Pipa sekoja savas vecākās māsas paraugam un arī bērnu pasaulē laida svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnā. Šeit piedzimuši visi trīs Kembridžas hercogu bērni.

Hercogiene Ketrīna un princis Viljams ar bērniem apmeklē Ziemassvētku šovu Londonā

gallery icon
27

Mazā Greisa ir Kerolas un Maikla Midltonu piektais mazbērns un jaunākā māsīca Ketrīnas un Viljama bērniem – princim Džordžam, princesei Šarlotei un princim Luisam.

Hercogienes Ketrīnas mamma Kerola Midltone - māte, vecmāmiņa un brieduma gadu stila ikona

gallery icon
37

Pipa un Džeimss apprecējās 2017. gada maijā Svētā Marka baznīcā Inglfīldā. Arī Pipas karaliskie māsas bērni piedalījās kāzās. Princis Džordžs bija viens no pāžiem, bet princese Šarlote puķu meitene.

Prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas bērni princis Džordžs un princese Šarlote apmeklē princeses Eiženijas kāzas

gallery icon
28

Ketrīnas māsa savā “Waitrose Weekend” fitnesa slejā savulaik stāstīja, ka visu pirmās grūtniecības laiku bijusi fiziski aktīva, kā arī atklāja, ka dēls sekojot mammas pēdās un jau apmeklējot mazuļiem domātu vingrošanas zāli.

Pipa Midltone ar vīru apmeklē Francijas atklāto tenisa čempionātu

Pipa Midltone ar vīru apmeklē Francijas atklāto tenisa čempionātu .

gallery icon
16

“Tagad, kad Arturam ir 11 mēneši un viņš ir kustīgāks, es mēģinu izdomāt dažādas aktivitātes, ko mēs varētu darīt,” 2019. gada septembrī publicētajā slejā rakstīja Pipa.

Pipa Midltone māsas kāzās

gallery icon
3

“Man bija jāatrod kaut kas vēl bez pastaigām pa parku ratiņos. Mūsu vietējā mazuļu sporta zāle ir īsta svētība. Tā ir plaša telpa, kurā ir daudz jautrības: mīksti priekšmeti, rotaļu paklāji, kāpnes, bumbas, šūpoles, mini batuti un daudz kā cita, kas motivē un fiziski nodarbina bērnus un zīdaiņus,” viņa papildināja.

Pipas Midltones stiliņš lietainai dienai

gallery icon
9

Pipa paskaidroja, ka papildus brīvām rotaļām, te notiek arī organizētas nodarbības, kuru laikā profesionāli treneri palīdz bērniem uzlabot kustības, līdzsvaru un spēku.

Seksapīlā Pipa Midltone

gallery icon
28

“Arturs drošā vidē sadedzina ļoti daudz kaloriju un apgūst jaunas fiziskās prasmes,” norādīja Pipa. “Esmu pamanījusi, ka ar katru apmeklējuma reizi vairojas viņa pārliecība par sevi.”

Džeimss Midltons un viņa „suņu velosipēds”

gallery icon
4

Aizvadītajā gadā Ketrīnas un Pipas brālis Džeimss Midltons saderinājās ar savu izredzēto Alizē Tevenetu. Pāris nolēma atlikt kāzas koronavīrusa pandēmijas dēļ. Pagaidām nav zināms, kādi ir saderināto plāni šim gadam.

foto: CAMERA PRESS/Giles Anderson / Vida Press
Džeimss Midltons un Alizē Teveneta 2019. gadā.