Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Linda un Hosams Abu Meri. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Hosams Abu Meri par laulību: "Manai sievai nav jādomā par rēķiniem"

Slavenības
25. janvārī 15:30 2021. gada 25. janvārī 15:30
  Jauns.lv
Otrdienas vakarā televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” skatītājus uz dzirkstoši sievišķīgu vakaru sarunu šova “Kad viņas satiekas” jaunajā sezonā aicinās dāmu trio Kristīne Virsnīte, Sanda Dejus un Dagmāra Legante-Celmiņa. Jaunās sezonas pirmā raidījuma viesis - ārsts Hosams Abu Meri.

Kristīne, Sanda un Dagmāra ik reizi pie sevis ciemos viņas uzņems sabiedrībā zināmus viesus un iztaujās ne tikai par jaunumiem viņu dzīvēs, bet arī apspriedīs visu, kas sievietēm svarīgs – attiecības, iepirkšanos, modi un, protams, vīriešus. Turklāt dāmas nekautrēsies arī atklāti runāt par tādām sievišķīgi provokatīvām un nereti pikantām tēmām kā mākslīgais skaistums, sekss, novecošana, greizsirdība, šķiršanās un citām.

Pirmajā šī gada tikšanās reizē uz sarunu dāmas aicinājušas sievišķīgo mākslinieci Ievu Bondari, kā arī ārstu un politiķi Hosamu Abu Meri. Tiks apspriesti gan privāti jaunumi, gan sabiedrībā aktuāli notikumi.

Līdzās viedoklim par mākslīgo skaistumu dāmas vēlēsies dzirdēt Hosama domas arī par to, kādi ir latviešu vīrieši un vai viņi atšķiras no Libānā dzīvojošiem kungiem? “Libānas vīrieši ir uzaudzināti tā, lai būtu vīrietis, kas uztur ģimeni. Galvenais, kas pelna naudiņu, galvenais, kas virza uz priekšu. Sieviete, protams, var strādāt – nav problēmu. Bet viņai nebūtu jāstrādā gan mājās, gan ar bērniem, gan ārā un jādomā par visu," tā Hosams, kas ir precējies ar Latvijas Televīzijas raidījuma "Rīta Panorāma" vadītāju Lindu Krūmiņu, tagad jau Lindu Abu Meri.

Vaicāts, vai Hosams pēc šiem principiem vadās arī savā ģimenē, viņš atklāti sacīs: “Nedomāju, ka manai sievai jādomā par apkures rēķinu vai jebkuru rēķinu. Tas nav vajadzīgs. Mana sieva strādā priekš sevis – lai viņa jūtas vajadzīga un attīstās profesionāli."

Tāpat Hosams, vaicāts, vai sievietēs ciena dabisku skaistumu, atklāti sacīs – ja ir vēlme un spēja neieslīgt pārmērības, var arī ļauties kādai uzmundrinošai procedūrai: “Minimāli man tā uzlabošana patīk. Lai ir dabiski. Taču diemžēl kādreiz pasākumos var redzēt, ka puse sieviešu ir līdzīgas. Var paņemt vienu pasi un pie robežas to izmantot desmit cilvēku."

Saistītās ziņas

Hosams Abu Meri dod padomus sievietēm, kuras piedzīvojušas šķiršanos 3
Vai Hosams Abu Meri nemaksā nodokļus par savu Berģu īpašumu? 8
Hosams un Linda Abu Meri atrāda foto no kāzām

Citi šobrīd lasa

Lucavsalas dārziņu mazzināmā vēsture: tos ierīkoja, lai cīnītos pret žūpību, bet vēlāk pārvērta par lidlauku
Futbols uz mirušo kauliem: gatavojoties Pasaules kausam Katarā, pēkšņi miruši tūkstošiem strādnieku
Trešdien Latvijā atklāti 813 jauni Covid-19 gadījumi; seši cilvēki miruši

«Она стала очень гламурной»: Меган уличили в подражании Ким Кардашьян

14-летня дочь Джоли и Питта обзавелась новым женственным хобби