Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana un Harijs. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Megana un Harijs varētu neapmeklēt karalienes 95. dzimšanas dienas parādi

Slavenības
12. janvārī 15:45 2021. gada 12. janvārī 15:45
  Jauns.lv
Iespējams, ka Covid-19 globālās pandēmijas dēļ Megana Mārkla un princis Harijs tomēr neieradīsies uz karalienes 95. dzimšanas dienas parādi, lai gan ir uz to ielūgti.

Lai kādas runas klīstu par karalienes attiecībām ar mazdēlu Hariju un viņa sievu, Viņas Majestāte šo pāri no ģimenes nav svītrojusi. Zināms, ka abi ielūgti uz karalienes 95. dzimšanas dienas parādi šā gada jūnijā. Gaidīts, ka pāris, kurš dzīvo Losandželosā, piedalīsies jubilejas parādē, jo tas ir gan “ģimenes notikums”, gan oficiāls pasākums.

Karaliene uzaicinājusi Hariju un Meganu uz savām svinībām šā gada 12. jūnijā. Šī būs pirmā karaliskās ģimenes apvienošanās kopš Saseksu lēmuma atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas. Britu karaliskā ģimene kopā ar Meganu un Hariju pēdējo reizi kopā pulcējās aizvadītā gada martā uz Vestminsteras abatijā notiekošo piemiņas dievkalpojumu.

Taču karalienes jaukais žests ar uzaicinājumu uz svinībām varētu neīstenoties dzīvē. Kāda no karaļnamam tuvām personām izdevumam “The Telegraph” izteikusies: “Ir mazliet pārdroši kādam no mums tagad izteikt pieņēmumus, vai mēs šovasar vispār varēsim kaut kur ceļot.”

Izskanējusi informācija, ka Viņas Majestāte šogad esot apņēmības pilna “atgriezties pie darba”, jo pērn pandēmijas dēļ bija spiesta izlaist virkni karalisku notikumu.

Viņa uzaicinājusi mazdēlu un viņa sievu Meganu pievienoties “Trooping the Colour” parādē Londonā, kas, kā zināms, ir karalienes oficiālā dzimšanas dienas atzīmēšana. Karalienes īstais jubilejas datums ir aprīlī, taču monarha dzimšanas dienas oficiālā parāde vienmēr notiek jūnijā.

Ja viss notiks kā iecerēts, šī būs pirmā reize, kad pēc bēdīgi slavenā “Megxit” Harijs un Megana no jauna pievienosies karaliskajai ģimenei tai svarīgā notikumā.

“Trooping the Colour” ir publisks pasākums, kurā Megana iepriekšējos gados pievienojusies karaliskās ģimenes pārstāvjiem – to skaitā hercogienei Ketrīnai – uz Bekingemas pils karaliskā balkona.

Saistītās ziņas

Zināms, no kādiem kaitīgiem ieradumiem Megana Mārkla centusies atradināties pirms attiecībām ar princi Hariju
Meganas un prinča Harija darījums ar "Netflix" - īsts murgs karaliskajai ģimenei
Meganas Mārklas bērniņa zaudējums satuvinājis karalisko ģimeni

Ja Saseksas hercogi varēs vasarā ierasties Lielbritānijā, tas nozīmē, ka Harijs būs dzimtenē, lai nosvinētu sava vectēva Edinburgas hercoga prinča Filipa 100. dzimšanas dienu.

Militārā parāde notiks divas dienas pēc Filipa jubilejas. Karaļnama pārstāvji cer šogad uzslavēt armiju, kas palīdz ievest valstī Covid-19 vakcīnu.

Pērn karalienes dzimšanas dienas parāde notika ļoti neierasti, taču Viņas Majestāte staroja par distancēto ceremoniju, kāda tomēr tika sarīkota viņas jubilejai par godu. Pērn pirmo reizi 125 gadu laikā ceremonija nenotika Londonā, bet gan Vindzoras pilī, kur karaliene pandēmijas laikā uzturas kopā ar vīru.

Parādē parasti piedalās vairāk nekā 1700 karavīru un 400 mūziķu, kas spēlē un maršē Londonas ielās par prieku karaliskajai ģimenei un lielajam skatītāju pūlim.

Pērn privātajā ceremonijā piedalījās mazāk nekā 100 velsiešu gvardu.

Meganai un Harijam šā gada martā bija jāatgriežas Lielbritānijā, lai kopā ar karalieni un visu ģimeni pārskatītu “Megxit” jautājumus, taču šis plāns ir atcelts Covid-19 pandēmijas un noteikto ierobežojumu dēļ.

Citi šobrīd lasa

Ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 7.februārim 25
Neredzēti skati, kā gatavojas Baidena inaugurācijai: ar 200 000 karogu aizstās pūli
Nītaurē pazudušā Mārtiņa ģimene lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai atrastu, visticamāk, vīrieša mirstīgās atliekas
Pievienot komentāru

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини