Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Biju ļoti jauna un ļoti naiva," - Andra Kiviča bijusī sieva Madara par precībām ar skandalozo muzikantu

Slavenības
2020. gada 3. decembrī 06:06 2020. gada 3. decembrī 06:06
  Paula Ivanova
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara, atminoties iepazīšanos ar šovbiznesa zvaigzni, saka – viņa par Andri nav zinājusi pilnīgi neko!

Aizvadītās svētdienas vakarā telekanāla "STV Pirmā!" raidījumā "Sapņu ķērājas" Madara Kiviča, vaicāta, kas pamudinājis viņu uzsākt attiecības ar tik skandalozu mūziķi un vai bijusi cerība, ka viņas dēļ Andris mainīsies, atbildēja, ka iepriekš neko nav zinājusi nedz par pašu mūziķi, nedz viņa personību: “Man nebija domas, ka kāds mainīsies. Es nezināju par viņu pilnīgi neko. Viņš bija ļoti pārsteigts, ka tad, kad pateica savas grupas nosaukumu, es to tiešām nezināju. Es nelasīju žurnālus, es nezināju pat to, ka viņam ir bērns. Es zinu, ka tas var šķist neticami.”

Madara iepazīšanos ar Andri Kiviču atceras ar smaidu, piebilstot, ka, iespējams, bijusi pārāk naiva un aizņemta ar citām lietām. Tiesa, šī attiecību pieredze viņai likusi gūt skarbu mācību, un šobrīd uz savu nākamo partneri viņa neskatītos tik naivi. “Tagad noteikti visu google izskatītu cauri,” noteica Madara.

Madara bija Andra Kiviča trešā sieva, dāvājusi Andrim divus bērnus – meitas Keitiju un Kimu. Ar Madaru (tolaik Niperi) Kivičs apprecējās Visu mīlētāju dienā – 2012. gada 14. februārī. Kāzas notika itin lielā slepenībā, ja vien par slepenību varēja nosaukt jaunā pāra fotografēšanos pie Brīvības pieminekļa Rīgā. Tiesa gan, par Andra un Madaras precēšanos informēti tika vien viņu vistuvākie draugi, jo pat vecāki par laulāšanos bija atstāti neziņā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Vaicāta, kādas bijušas viņas izjūtas laulības šķiršanas laikā, kad tika pievērsta pastiprināta sabiedrības uzmanība, Madara atklāti teica – šajā periodā tieši pret sevi vērstu kritiku dzirdējusi salīdzinoši maz un, ja tāda būtu, viņai nemaz nav bijis laika tajā klausīties. “Man sākās diezgan reāla dzīve ar divām meitām. Man bija jāsāk no jauna dzīvot,” šķiršanās laiku atminas Madara. Tāpat atzinās, ka komentārus internetā šajā laikā nav lasījusi un arī tuvākajiem draugiem lūgusi par šo tēmu viņai nesūtīt vēstules.

Saistītās ziņas

Andris Kivičs beidzot stājas tiesas priekšā 17
"Esmu atvērusies!” Madara Kiviča par jauno dzīvi pēc šķiršanās
Madara Kiviča paziņo, ka gatava palīdzēt bijušajam vīram un gaidāmajam mazulim; Andra jaunā sieva Liene nepaliek atbildi parādā 2

“Šīs ir situācijas, kuras tev jāizdzīvo pašam,” raidījumā savu viedokli pauda Madara, drosmīgi sakot, ka notikušajā neko negribētu mainīt. “Godīgi sakot, es neko nemainītu. Es gan biju ļoti jauna un, var teikt, ļoti naiva, bet arī šobrīd esmu gana naiva. Tā, kā esmu darījusi, tā es arī darītu. Es nemainītu. Es nedomāju, ka esmu kļūdījusies, drīzāk domāju, ka man tas bija jāizdzīvo. Tas, protams, bija ļoti nežēlīgi un skarbi. It īpaši tas posms vēlāk. Bet uzskatu, ka man tas bija jāizdzīvo.”

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Ceļu satiksmes negadījumā Talsu novadā gājusi bojā autovadītāja 3
Vai vakcinētajiem būs jāturpina lietot sejas maskas? Uz šo un citiem jautājumiem atbild SPKC 13
"Ir pedagogi, kas saņēma piecus vai septiņus eiro" - kādas piemaksas saņēma skolotāji par attālināto mācību procesu 10

Будущая модель: Лиза Галкина устроила дефиле в замке

Как сейчас выглядит легендарная четверка и красавчики «Секса в большом городе»