Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Anonimitāte ir ideāla naidpilniem komentāriem, bet es iestājos par vecmodīgo dūru cīņu!" saka Džūlija Robertsa. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Džūlija Robertsa, Dreiks, Keita Vinsleta un citas slavenības, kas ienīst internetu

Slavenības
2020. gada 5. decembrī 06:25 2020. gada 5. decembrī 06:25
 
Anita
Sedliņa
| Žurnāls "Kas Jauns"
Tagad katrs ar viedtālruni rokās ir kļuvis par paparaci fotogrāfu, kino kritiķi un modes ekspertu.

Šāda nekontrolējama notikumu gaita internetā vēl vairāk apgrūtina slavenību darba pienākumu veikšanu un sava publiskā tēla veidošanu. Slavenības atzīstas naidā pret internetu un sociālajiem tīkliem.

Mila Kunisa, aktrise

“Tas, ko es daru un kas esmu, ir divas atšķirīgas lietas, un man vienmēr ir bijis būtiski to nodalīt. Nevēlos, lai cilvēki uzskata, ka viņi mani pazīst tik ļoti, ka var bez ielūguma ierasties manās mājās. Drošības apsvērumu dēļ būt sociālajos medijos nav tā vērts, es labāk balsoju par privātumu!”

Keita Vinsleta, aktrise

“Tā kā viss, ko viņas dara, ir sevi prezentē, lai izpatiktu citiem, sociālajiem medijiem ir milzīga ietekme uz jaunu sieviešu pašvērtējumu. Un kas nāk ar to komplektā? Ēšanas traucējumi! Tas liek manām asinīm dusmās vārīties.”

Selēna Gomesa, mūziķe

“Uzskatu, ka sociālie mediji ir briesmīgi, mani biedē jauno puišu un meiteņu eksponēšanās. Vismaz reizi nedēļā no telefona izdzēšu "Instagram" aplikāciju, jo viss, kas tur notiek, ir fiksēšanās uz negācijām. Iedomājieties visu, par ko jūtaties nedroši, un tad uzrodas kāda, kas publiski apraksta katru mazāko sīkumu... Liekas, ka tiek sagrauta arī dvēsele.”

Dreiks, mūziķis

Dreiks. (Foto: CAMERA PRESS/LNC / Jhon Venegas / Vida Press)

“Mani patiešām biedē mūsu paaudze. Visvairāk tieši sociālos medijos, jo tie atgādina par vidusskolas skaistulēm, kuras ņirgājās par citiem un iegalvoja, kas ir stilīgi un kas nav. Atceros, ka "Twitter" kontā dienā, kad manai mammai bija operācija, kāds atrakstīja: “Yo, Dreik! Ceru, ka tava mamma nomirs.” Tā nevar runāt!”

Džūlija Robertsa, aktrise

“Sociālie mediji ir kā cukurvate: tā izskatās kārdinoša, un tu nespēj tai pretoties, bet kas paliek pāri? Lipīgi pirksti! Anonimitāte ir ideāla naidpilniem komentāriem, bet es iestājos par vecmodīgo dūru cīņu. Ja esi nikns un dusmīgs, izvicini dūres!”

Elizabete Olsena, aktrise

“Man netīk lietot sociālos medijus, jo uzskatu, ka tas ir veids, kā cilvēki kontrolē savu tēlu. Vēlos, lai cilvēki redz manu darbu, bet "Instagram", "Twitter" sociālie tīkli dod cilvēkiem iespēju tev pieskarties, un es nevēlos, lai mani visu laiku aiztiek.”

Kristena Stjuarte, aktrise

“Kad ar kādu sarunājies pa tālruni, tā ir atšifrējama, saprotama informācijas apmaiņa, bet īsziņās un sociālajos medijos dialogs ir pašam ar sevi. Šāda komunikācija izraisa atkarību, un tiek patērēts milzumdaudz laika, lai citus pārliecinātu par savām ļoti virspusējām īpašībām. Internets mūs ir izmainījis.”

Emma Stouna, aktrise

“Tā ir vēlme svešiniekiem patikt, būt pamanītiem un novērtētiem. Kad man jautā, kā ir būt slavenai, šķiet, ka visi to jau zina, jo paši kultivē savas dzīves un dienas labākās bildes internetā.”

Citi šobrīd lasa

Speciāliste, kas lasa pēc lūpām, atklāj, ko princis Harijs pēc bērēm pateicis brālim Viljamam
"Viens no iemesliem bija atalgojums," - aktrise Kristīne Belicka aizgājusi no kasieres darba 3
Dienu pēc ceļošanas burbuļa atklāšanas Covid-19 konstatē lidostas darbiniekam Jaunzēlandē
Pievienot komentāru

Вот уж 10 лет, как 25! Звезды, чей реальный возраст - тайна за семью печатями

У Владимира Преснякова-старшего обнаружили рак и удалили почку