Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dubska atzīst, ka iziešana sabiedrībā šādā tēlā neesot uzdrīkstēšanās, bet laba humora izjūta. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Žanna Dubska neordināri ģērbjas vien uz pasākumiem - lai cilvēki pasmejas

Slavenības
2020. gada 18. novembrī 07:53 2020. gada 18. novembrī 07:53
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Stiliste, zinātņu doktore, modes eksperte un TV šovu dalībniece Žanna Dubska (61) ar savu jauneklīgo stilu un nerimstošo enerģiju neatstāj vienaldzīgus. Citi apbrīno šo personību, bet citi kritizē, ka Žanna savā vecumā uzvedas kā pusaudze. Viņa žurnālam "Kas Jauns" atklājusi patiesību par savu būtību.

Dubska prot dzīvot piesātināti, bet, kā atzīst pati, ir brīži, kad enerģija jāatjauno. To Žanna dara dažādos veidos: “Cilvēki uzskata, ka es laikam kaut ko lietoju, piemēram, alkoholu, bet patiesībā es dzīvoju ļoti veselīgu dzīvesveidu. Tāpēc manī arī ir šī enerģija! Ir trīs pamatprincipi, kurus ievēroju, lai sevi turētu labā formā, – kvalitatīvs miegs, veselīgs uzturs un laba atpūta.”

Žannas tēlā katrs aksesuārs ir pārdomāts. Stiliste allaž, dodoties uz pasākumiem, ievēro pilnīgi visas dreskoda prasības, taču ar savu izdomu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Viņa uzsver, ka ļoti ieklausās savā ķermenī un neļauj sevi “izsmelt” līdz enerģijas izsīkumam, bet gan laikus dodas to atjaunot. “Enerģija ir kā trauks, kas ir pilns vai jau tukšojas. Es neļauju savu enerģijas trauku līdz galam iztukšot. Laikus sajūtu vajadzību atjaunoties. Visspēcīgāk mani uzlādē būšana dabā. Vēja, saules, ūdens enerģija. Un dabā man ir vairākas spēka vietas. Mani ļoti uzlādē vietas, kur aug lieli koki, īpaši ozoli. Tāpat enerģiju saņemu ūdens tuvumā. Ļoti uzlādē ūdens peldes – ja nav iespējas peldēties dabiskā ūdenstilpē, tad eju vannā,” atklāj modes eksperte.

Dubska allaž izcēlusies ar savu neordināro stilu – publiskos pasākumos viņu nevar nepamanīt. Viņa atklāj, ka patiesībā tā nebūt neesot uzdrīkstēšanās, bet gan humora izjūta. “Es ikdienā tā neģērbjos, daudzi man pat varētu paiet garām, jo neatpazītu. Neordināri ģērbjos vien uz pasākumiem, lai cilvēki pasmejas, lai pasmaida,” paskaidro stiliste.

Saistītās ziņas

VIDEO: Žanna Dubska pārsteidz internetu ar seksīgu deju 1
Stiliste Žanna Dubska kļuvusi par krāpnieku upuri 1
Žanna Dubska atzīstas, ka gribējusi samazināt krūtis

Žanna gan saka – sava dzīvesstila un uzskatu dēļ beidzamajā laikā izjūt aizvien lielāku nošķirtību no savas paaudzes cilvēkiem. “Mani draugi, laikabiedri, šķiet, palikuši 20. gadsimtā. Es viņus arvien mazāk saprotu. Kopīga valoda veidojas ar jauniešiem, ar bērniem,” atzīst Dubska.

Citi šobrīd lasa

Mūsu dāmas uzrāda rekordus: vēl divas brašas zemgalietes nosvin 100. dzimšanas dienu
FOTO: tā pēc šķiršanās no sievām kopā dzīvo vīri no grupas "Jumprava"
"Es zinu, ka nekad neizārstēšos no šī visa..." - krievu okupants, valdot asaras, sievai stāsta par Ukrainā redzētajām šausmām
Tēmas: Žanna Dubska
Pievienot komentāru