Nikola Kidmena un Toms Krūzs. (Foto: CAMERA PRESS/Nigel Hinkes / Vida Press)

20 gadus pēc šķiršanās Nikola Kidmena pastāsta par “laimīgu laulību” ar Tomu Krūzu

Slavenības
2020. gada 7. oktobrī 05:15 2020. gada 7. oktobrī 05:15
  Jauns.lv
Nepilnus 20 gadus pēc šķiršanās no Toma Krūza aktrise Nikola Kidmena intervijā pastāstījusi, ka abi bijuši “laimīgi” laikā, kad strādāja pie filmas “Acis plati aizvērtas” (“Eyes Wide Shut”). Šī kinolente uz ekrāniem iznāca vien dažus mēnešus pirms Holivudas sapņu pāra šķiršanās.

Austrāliešu aktrise Nikola Kidmena intervijās tikpat kā nekad nav runājusi par savu bijušo laulību ar aktieri Tomu Krūzu, taču nepilnus divdesmit gadus pēc šķiršanās viņa izdarījusi izņēmumu.

Turklāt 53 gadus vecā kino zvaigzne apgalvo, ka abi laulībā bijuši “laimīgi” vēl dažus mēnešus pirms šķiršanās.

Kidmena atcerējusies laiku, kad abi strādājuši pie Stenlija Kubrika filmas “Acis plati aizvērtas” (“Eyes Wide Shut”), kas pie skatītājiem nonāca īsi pirms tam, kad pāris paziņoja par lēmumu šķirt laulību.

Nikola Kidmena un Toms Krūzs filmā “Eyes Wide Shut”. (Foto: ddp images/ Vida Press)

Erotisma piesātinātā filma ir Kidmenas un Krūza (58) pēdējais kopdarbs. Drīz pēc tam pāris paziņoja par šķiršanos. Sarunā ar “The New York Times” reportieri aktrise atzīst, ka filmai attiecībā uz viņiem pašiem savulaik piedēvēts pārāk daudz zemtekstu, kādu nav bijis.

Nikola Kidmena un Toms Krūzs filmas “Eyes Wide Shut” pirmizrādes vakarā 1999. gada septembrī. (Foto: Vida Press)

Nikola norādījusi, ka viņas ekrāna varones runa par neuzticību filmā un tas, ka viņa ir “gatava atmest visam ar roku”, bija izdomāta sižeta līnija, un nekādā ziņā nebija fakts, kas balstīts uz abu laulības aizkulisēm.

“Es pavisam noteikti to tā neredzēju. Mēs tolaik bijām laimīgi precējušies,” apliecina Kidmena.”

“Mēs pēc šo ainu filmēšanas devāmies vizināties ar kartingiem. Mēs noīrējām vietu un braukājām pulksten trijos no rīta.”

“Es nezinu, ko vēl pateikt. Varbūt man nav talanta atskatīties pagātnē un to analizēt. Jeb man nav vēlēšanās to darīt?”

Pāris par šķiršanos paziņoja 2001. gadā un drīz pēc tam nokārtoja to oficiāli.

Toms un Nikola turpina būt audžuvecāki saviem adoptētajiem bērniem – Izabellai (27)  un Konoram (25).

Pēc pirmās neveiksmīgās laulības Nikola atrada ģimenes laimi ar kantri dziedātāju Kītu Urbanu. Pāris apprecējās 2006. gadā un viņiem ir divas meitas – Sandeja (12)  un Feita (9).

Savukārt Toms Krūzs 2006. gadā apprecējās ar aktrisei Keitiju Holmsu, šajā laulībā pasaulē nāca meita Suri (14). Pāris 2012. gadā izšķīrās.

Nikola atceras, ka filmas “Eyes Wide Shut” laikā ļoti sadraudzējušies ar režisoru Stenliju Kubriku, un arī viņu adoptētie bērni Izabella un Konors bieži ciemojušies pie vecākiem uzņemšanas laukumā.

“Mums ļoti patika strādāt ar Kubriku. Darbs pie šīs filmas prasīja divus gadus.”

“Mums bija divi bērni un mēs lielāko daļu laika dzīvojām treilerī turpat filmēšanas laukuma tuvumā un gatavojām spageti, jo Stenlijam dažkārt patika vakariņot kopā ar mums.”

“Mēs strādājām ar izcilāko kinorežisoru un daudz ko iemācījāmies paši par savu dzīvi, un no sirds izbaudījām mūsu dzīvi filmēšanas laukumā.”

“Mēs domājām  ‘Diez kad tas beigsies?’ Sākotnēji domājām, ka darbs prasīs trīs mēnešus, taču tas izvērtās vairāk nekā pusotra gada garumā.”

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti pastiprinājuši karakuģu grupējumu Melnajā jūrā 19
Jūras dzīvnieku pētnieki visā Eiropā apbrīno Liepājas pludmalē redzēto valzirgu un pareģo viņa nākotni 3
Pievienot komentāru