Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Keita Midltone savādā e-pastā draugiem lūgusi uzrunāt sevi citā vārdā

Slavenības
18. septembrī 12:00 2020. gada 18. septembrī 12:00
  Jauns.lv
Keita Midltone, toreiz nākamā Kembridžas hercogiene, 2008. gadā draugiem nosūtījusi ļoti savādu elektroniskā pasta vēstuli. Tas sakritis ar laiku, kad sabiedrībā virmojušas runas, ka princis Viljams gatavojas bildināt savu ilggadējo draudzeni.

Keita Midltone draugiem nosūtījusi neērtu e-pasta vēstuli, kurā ļoti pieklājīgā veidā lūgusi viņus uzrunāt sevi citā vārdā, atklājis karaļnama komentētājs.

Kembridžas hercogiene (38), kuras pilnais vārds ir Ketrīna Elizabete Midltone, šo vēstulīti uzrakstījusi 2008. gadā, divus gadus pirms princis Viljams (38) saņēmās uz savas ilggadējās draudzenes bildināšanu.

Tolaik klīda runas, ka princis, kurš ir otrais rindā uz Lielbritānijas troni, gatavojas lūgt savas izredzētās roku un gatavot viņu kļūšanai par oficiālu karaliskās ģimenes pārstāvi.

Lai gan vairums draugu bija pieraduši viņu uzrunāt kā Keitu, viņa bija apņēmības pilna atgriezties pie daudz formālākas uzrunas.

Saskaņā ar “Sunday Express” žurnālista Adama Hellikera rakstīto, Midltone draugiem lūgusi, lai viņu pārstāj saukt par Keitu un turpmāk uzrunā kā Ketrīnu.

Hellikers raksta: “Tā kā prinča Viljama saderināšanās tagad ir droša (pat bukmeikeri vairs nepieņem likmes par to, vai tā notiks), ir intriģējošas pazīmes, kas liecina, ka Keita Midltone gatavojas savai nākotnes lomai.”

“Izskatās, ka viņa jau tagad to uztver ļoti nopietni.”

“Es dzirdēju, ka aizvadītajās nedēļās bijusī ballīšu piederumu tirgotāja mierīgā gaisotnē informējusi draugus, ka gribētu atmest neformālo uzrunu “Keita” un turpmāk vēlētos būt uzrunāta savā pilnajā vārdā Ketrīna.”

Keita savu lūgumu esot izteikusi ar e-pasta palīdzību.

Karaļnama eksperte Daniela Elsere apgalvo, ka topošā hercogiene lūgumu izteikusi ļoti “galanti” un “humorpilnā manierē”, pat neraugoties uz to, ka šāds lūgums kā tāds daudziem šķitis neērts. Daudzus draugus šī prasība tomēr pārsteigusi nesagatavotus, informē izdevums “Sunday Express”.

“Visi gaidīja, ka tas [saderināšanās] notiks, ber mēs bijām mazliet pārsteigti par lūgumu turpmāk uzrunāt viņu par Ketrīnu,” kāds no draugiem pasāstījis Hellikeram.

“Ir sajūta, ka viņa jau ir sākusi ļoti labi apzināties savu jauno pozīciju.”

Prinča Čārlza preses sekretārs tolaik noliedza baumas par gaidāmo saderināšanos.

Zināms, ka Viljams viņu dēvēja par Keitu arī Sentendrūsas universitātes gados, kur abi iepazinās. Taču pilnais vārds Ketrīna ir karaliskāks un labāk piestāv hercogienei. Tagad, kad abi iziet sabiedrībā un pilda oficiālos pienākumus, Viljams sievu publiski uzrunā kā Ketrīnu. Savukārt savas e-pasta vēstules Ketrīna parakstot tikai ar iniciāli K.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "pieradināts" aligators atgādina, kāpēc plēsoņām nevajadzētu līdz galam uzticēties 3
Ģimene Floridā savā mājā atrod retu divgalvainu čūsku
Policija noskaidrojusi, kas draudējis nogalināt veselības ministri Viņķeli 13
Pievienot komentāru

Смелое декольте и золотые сапоги: Наташа Королева появилась перед поклонниками без юбки

"Я не могу быть счастлив": как живет Олег Винник, 5 лет назад потерявший всю семью в авиакатастрофе над Синаем