Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hosams Abu Meri Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu naktī. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Hosams Abu Meri dod padomus, kā izskatīties jaunākam 11

Slavenības
14. septembrī 06:39 2020. gada 14. septembrī 06:39
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Arābu izcelsmes Latvijas ārsts, gastroenterologs Hosams Abu Meri (46) nosauc lietas, kuras ievērojot var saglabāt jauneklīgu izskatu jebkurā vecumā.

Par veselībai svarīgiem jautājumiem populārais ārsts un politiķis nesen stāstīja, apmeklējot vieslekciju "Apēst stresu" biznesa augstskolas "Turība" telpās. Hosams skaidroja, kā nenodarīt pāri savam organismam un saglabāt labu veselību.

Lekcijā viņš atklāja piecus nosacījumus, kurus ievērojot, esot iespējams saglabāt daudz jauneklīgāku izskatu. “Ir pasaulē viens pētījums, kurā noskaidrots, kā izskatīties par divpadsmit gadiem jaunākam. Dabiskā veidā to panākt ir salīdzinoši viegli. Jāievēro veselīgs, sabalansēts uzturs – vairāk jālieto dārzeņi, zivis, mazāk saldumi, trekni ēdieni un miltu izstrādājumi. Vismaz trīs reizes nedēļā jānodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, jādzer pietiekamā daudzumā šķidrums, nav jālieto alkohols, nav jāsmēķē. Ļoti svarīga lieta ir meditācija. Kādā veidā? Jebkurā vietā atrast vietu sev, kur divdesmit, trīsdesmit minūtes pabūt ar sevi, meditēt, neko nedomājot, mierīgi ieelpojot un izelpojot, fiksēt mirkli un šajā laikā neko nedomāt.

Izrādās, ka mēs varam izslēgt savas smadzenes un nedomāt pilnīgi neko.

Tas nozīmē, ka cilvēka acis fiksē kādu punktu, un meditācijas laikā var izolēt sevi no pasaules. Šajā procesā mainās hormoni, organisma nervu sistēma atpūšas.”

“Nākamais noteikums – ievērot miega režīmu,” iesaka Hosams. “Un pēdējais ļoti svarīgais punkts ir seksuālā dzīve. Izrādās, ka trīs reizes nedēļā ir jābūt normālām seksuālām attiecībām. Trīs reizes nedēļā ir minimums, bet, ja seksuālās attiecības vēlaties katru dienu, tad, protams, nav nekādu problēmu."

Šķiet, ka Hosams un viņa sieva, Latvijas Televīzijas raidījuma "Rīta Panorāma" vadītāja Linda Abu Meri, arī ievēro visus noteikumus, lai saglabātu jauneklīgu izskatu. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Saistītās ziņas

"No ārsta kļuvu par pacientu," - slimnīcā nonācis Hosams Abu Meri 4
Solvita Āboltiņa un citi viesi - kas īsti ieradās uz Lindas un Hosama Abu Meri kāzām
Hosams un Linda Abu Meri atrāda foto no kāzām

Citas interesantākās ziņas un notikumus skatiet žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Mamma šokēta: mazās meitas erotiskās bildes klases "Whatsapp" čatā 6
VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 14
Minimālā alga būs 500 eiro: pēc ilgstošām diskusijām vienojas par 2021.gada valsts budžeta un plānotās nodokļu reformas aprisēm 21
Skatīt visus komentārus

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой