Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs un Toms Inskips ir draugi kopš Ītonas koledžas gadiem. (Foto: Mark Large/Solo Syndication/Shutterstock/ Vida Press)

Prinča Harija drauga skarbais komentārs par Meganu Mārklu nākamajā dienā pēc karaliskajām kāzām

Slavenības
10. septembrī 05:55 2020. gada 10. septembrī 05:55
  Jauns.lv
Megana Mārkla un princis Harijs un savām kāzām aicināja Džordžu un Amalu Klūnijus, Eltonu Džonu, Deividu un Viktoriju Bekhemus, Opru Vinfriju un Serēnu Viljamsu, bet dažus no prinča senajiem draugiem uz izsmalcinātajām vakara svinībām tā arī neielūdza.

Prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu viesu sarakstā nevarētu būt vēl vairāk pasaulslavenu cilvēku. Viņu kāzu zvērestu klātienē vēroja karaļnamu pārstāvji, Holivudas zvaigznes, leģendāri mūziķi, pasaulslaveni sportisti un vēl daudzi citi populāri un sabiedrībā labi zināmi cilvēki.

Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs ar kundzi cilvēktiesību advokāti Amalu Klūniju, mūziķis Eltons Džons ar dzīvesbiedru filmu producentu Deividu Fērnišu, bijušais futbolists Deivids Bekhems ar sievu modes dizaineri Viktoriju Bekhemu, TV personība Opra Vinfrija un izcilā tenisiste Serēna Viljamsa bija daudzu slaveno viesu vidū, kas 2018. gada 19. maijā kopā ar karalieni Elizabeti II, princi Čārlzu, Kembridžas hercogu pāri un pārējiem britu karaļnama pārstāvjiem ieradās Svētā Džordža kapelā Vindzorā, lai būtu kopā ar jauno pāri viņiem svarīgajā dienā.

Toms Inskips ar sievu Laru bija aicināts uz prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu ceremoniju un svētku pusdienām, taču uz vakara balli ielūgts netika. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Kad publiskā svinību daļa bija beigusies (to translēja neskaitāmi TV kanāli televīzijā un internetā visā pasaulē), jaunlaulātie, viņu ģimenes un draugi devās uz pusdienām, ko rīkoja Harija vecmāmiņa. Lūgto viesu skaits uz privātajām svinībām bija ievērojami mazāks, nekā uz ceremoniju.

Vairāki bija aicināti tikai uz kapelu, un no jaunā pāra bija jāatvadās, pirms vēl sākas īstā jautrība.

Pēc pusdienām sekoja vakara bankets, kuru rīkoja princis Čārlzs. Uz to viesu skaits bija vēl mazāks. Uz vakara balli lūgti bija vien 200 paši tuvākie Meganas un Harija draugi.

Runā, ka jaunais pāris šajā sarakstā iekļāvis tos cilvēkus, kuriem uzticas visvairāk, kurus ļoti augstu vērtē un kurus noteikti vēlētos redzēt sev līdzās arī nākotnē.

Šajā sarakstā nebija iekļauts sens Harija draugs vēl no skolas gadiem Toms Inskips, saukts par Skipiju.

Abi iepazinās Ītonas koledžas gados un kopš tā laika viņus vienoja ļoti cieša draudzība.

Omida Skobija un Kerolainas Durandas jaunajā grāmatā “Finding Freedom” teikts, ka Skipijs juties nepatīkami pārsteigts, ka nav iekļauts lūgto viesu skaitā uz vakara balli. Nākamajā dienā branča laikā apbēdinātais draugs izteicis skarbu komentāru par abu draudzību un to, kā to ietekmējusi labākā drauga jaunā sieva.

Grāmatā rakstītas šādas rindas: “Harija senā drauga Skipija – kurš apšaubīja viņa attiecības ar Meganu – un viņa sievas Laras ballē nebija.”

“Viņi bija ielūgti uz kāzu ceremoniju un pusdienu pieņemšanu, bet nebija aicināti uz vakara balli.”

“Nākamajā dienā branča laikā Skipijs draugiem izteicās – ‘Megana Hariju ir pārāk izmainījusi’.”

“Viņa Ītonas draugs teica, ka tagad princim lielāka cieņa esot pret tādiem kā Klūniji un Opra.”

“’Mēs esam viņu zaudējuši’,” Skipijs pabeidzis savu domu.

“Daudzi no Harija senajiem draugiem atzinuši, ka vakara viesu saraksts bijis prinča un viņa līgavas veids, kā pateikt – ‘Šie ir cilvēki, kurus vēlamies savās dzīvēs turpmāk’.”

Grāmatā arī paskaidrots, ka Harijam un Skipijam iepriekš radušās domstarpības Meganas dēļ, jo skolas laiku draugs iebildis princim, norādot, ka viņaprāt abu romāns virzās pārāk strauji.

Skipijs esot ieteicis Harijam kādu laiku padzīvot kopā ar Meganu tāpat vien, “pirms pieņemt nopietnākus lēmumus”.

Lai gan šie ieteikumi bija “labu nodomu vadīti”, Harijs tos uztvēris kā negatīvus un juties drauga “ļoti sāpināts”.

Citi šobrīd lasa

Ciems Itālijā izmisīgi meklē iedzīvotājus: maksās ārzemniekiem, lai uz turieni pārvācas 9
Visvairāk uztrauc situācija Rīgā, saka Perevoščikovs un uzskata: ierobežojumi jāpastiprina 14
Zvērīga kautiņa laikā Tukumā nosit invalīdu 5
Pievienot komentāru

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой